Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за www.avtogumi.bg


Recommended Posts

Здравейте,колеги.Мисля да закупя зимни гуми за Шкодилака от avtogumi.bg.Цената е с 40-50 лв. по - тънка от МАРГЕЛ/ например/.Моля за мнение - коректни ли са?Ако някой е купувал нека сподели.Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги.Мисля да закупя зимни гуми за Шкодилака от avtogumi.bg.Цената е с 40-50 лв. по - тънка от МАРГЕЛ/ например/.Моля за мнение - коректни ли са?Ако някой е купувал нека сподели.Благодаря предварително :)

 

 

аз и мой приятели сме купували няколко пъти и винаги всичко беше ОК .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са на промоция или на мн ниска цена е винаги за сметка на дот-а. Дори из мненията в техния сайт самите те го казват.

Трябва изрично при поръчката да им подчертаеш за дот-а да не е стар.

Инъче са коректни.

Но си плащаш монтажа отделно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коректни са! Като се обадят за потвърждение им казваш, че искаш дот-а да е нов и това е. Като ги донесат гледаш дали всичко е наред и плащаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година си поръчах от този сайт Nokian WR2 имаше и някакви други букви, бяха на добра цена бързо ми потвърдиха за поръчката и мисля, че на втория ден ги докараха пресни, пресни ДОТ 10 доколкото помня септември.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.