Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здрасти на всички


Djoro_picha

Recommended Posts

Здравейте колеги ,

Мога да се похваля, че от днес съм горд собственик на SKODA OCTAVIA 2 2.0 140 k.с. s_flag

Тепърва ще се опознаваме с колицата дано " връзката " ни да потръгне без сътресения и трусове .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, пич! :D

Много и безаварийни с бегачката!

Карай си я с кеф...и нещо ново на предната ... smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Ха честито и от мен!!! Мнооооого безаварийни!!! Дай да я видим каляската...

s_flag smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано " връзката " ни да потръгне без сътресения и трусове .

 

Добре дошъл!

Като за начало и ти не я стресирай много, нека има "взаимност".

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и Симпатягата ...

Да използвам да попитам сложили ли сте си аларми на вашите колици? Нищо че има имобилаизер им амного Хаивани които се опитват да пипат.

Към кои модели ще ме насочитеpost-9720-138453339285_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшш, чи тя мнооо лачена , бе пич ! =D> =D> =D>

Ако няма заводска аларма , слагай няква там ! Шкоди не крадат много ! smile035

 

...и кво , ако не е тайна тва нещо го взе за към 15 бона , нали ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Шкоди не крадат много ! smile035

 

Не разчитай! Миналата година по това време ме спряха полицайте в 10h сутринта. Искаха само документите на колата. Пред мен бяха спрели още две Шкоди. Питах ги какво става и отговора беше, че за една нощ са изчезнали 4 Октавии, една от които червена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и от мене, smile056 честита придобивка, smile027 със здраве да си я караш и много да и се радваш. За алармите - имаме си гуру на жичките и сирените тука, който - факир да го наречеш - малко ще му е, :mrgreen: казва се Боби Доктора. Иначе, задължително сложи нещо там, има полза, миналата година воя на фабричната аларма ме изхвърли от леглото и прогони апашите, иначе сега в статистката на колегата PRR изчезналите червени Октавии можеше да са две.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, спиш!!!

 

...., една от които червена...

 

А, Пепи наспах се аз добре днес от 2 до 4 следобед, както си ми е по график, :mrgreen: буден съм вече - тогава моята Октавия беше само разбита в опит да бъде открадната, ти си писал 4 изчезнали, една от които червена - не е била моята, моята три средни пръста (ключалка, врата, стартер) показа тогава на апашите и не се помръдна, само гръмко ме повика.

 

Извинявам се за спама.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и Симпатягата ...

Да използвам да попитам сложили ли сте си аларми на вашите колици? Нищо че има имобилаизер им амного Хаивани които се опитват да пипат.

Към кои модели ще ме насочите[attachment=0]'S CAR.JPG[/attachment]

 

Във форума си има специален човек за целта както ти казаха колегите. Според мен няма как да не й сложиш аларма, защото няма как да не й "купиш" каско. Някак си не върви да я търкаляш така, ми се струва като я гледам.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и Симпатягата ...

Да използвам да попитам сложили ли сте си аларми на вашите колици? Нищо че има имобилаизер им амного Хаивани които се опитват да пипат.

Към кои модели ще ме насочите[attachment=0]'S CAR.JPG[/attachment]

 

Във форума си има специален човек за целта както ти казаха колегите. Според мен няма как да не й сложиш аларма, защото няма как да не й "купиш" каско. Някак си не върви да я търкаляш така, ми се струва като я гледам.

:smt017

точно така!

при Боби бегай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.