Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с централното заключване !


Stafidkata

Recommended Posts

Здрвейте,

Преди няколко дни закупих своята Шкода Октавия 2007г. 1.9 TDI.

Много съм доволен за сега от автомобила, но имам един проблем , който ме мъчи, трябва да го реша :)

Проблема е следния : При потегляне, вратите се заключват автоматично. До тук добре :) Когато спра всичко е ок когато се отварят от вътре, но от вън не се отварят. Някой ще каже, че си има копче за отключване НО тук вече е проблема! Каквото и да натискам няма шанс да се отключи. Загасвам колата и пак си е заключено! Единствения вариант да ги отключа е когато от копчето на ключа натисна бутона за отключване! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е екстра с цел да не ти влезне някой в колата из -отвън. Можеш да си я изключиш. За целта - отиваш в някой сервиз където могат да пъхат кабели в "дупката" на колата - ( VAG- COM ) и със съответната програма дават OFF на "екстрата" ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих при един такъв и не можа да реши проблема ! Каза, че вероятно машинката във вратата е нещо развалена, но... явно може и да не е ... Би ли ми препоръчал при кой да отида ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо развалено има, щом не можеш да я отвориш отвътре с копчето на вратата. Или самото копче е умряло или кабеляка или нещо в модула на централното. Взимаш един мултицет или пробна лампа и почваш да разглобяваш. Не е просто, много кори ще трябва да махнеш, та ако нямаш нерви и подготовка не се и захващай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа честно не я знам каква е :D

 

Тогава всичко е наред ! Така трябва да бъде ! smile035

И мойта е така !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.