Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Няколко въпроса


bahko1979

Recommended Posts

Здравейте!Имам няколко въпроса.Разглеждах форума къде точно да ги напиша но са от различно естество и за това реших да ги написа тук в един пост.Първо ме интересува какви са цените и монтаж на газова уредба на Фабиа 2 1,2 ХТП 44кв 2008г и също така ме интересува поставяне на климатроник или климатик на какви цени излиза.Тук в чехия всичко е много скъпо и за това мисля като си дойда някой ден евентуално да си ги сложа в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и в българия да ги сложиш сумарно дете неща ще ти излязат колкото да си купиш една фабия едно базово оборудване на старо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми климатик тук струва от 50 до 70 хиляди крони, това са 2-3000 евра.За газовата ми искат 1100 евра.Едвали в България ще са такива цените :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поинтересувай се дали ще може да минаваш на преглед там с газовата уредба /ако колата ти е с чешка регистрация/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поинтересувай се дали ще може да минаваш на преглед там с газовата уредба /ако колата ти е с чешка регистрация/.

 

Защо да не мога?Нали и тук слагат газови уредби?!Да с чешка регистрация е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Например в Германия имат по-специални изисквания (сертификат на газовата уредба) и ако тук ти бамнат една турска бутилка или друга, неотговаряща на изискванията няма да може да минеш TÜV.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха.Ами незнам ще трябва да попитам.Иначе поне цените как са?За колко ще ми излезе на мойта да се сложи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fobos, BSM да речем около 900 лева. Има и по-скъпи от италианските марки.

 

Аха ясно.Благодаря за отговора.А за климатик/климатроник да имаш някакво инфо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не, но и не са много местата, където ще се навият да ти слагат. Виж например тук: http://www.impas56.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Показва се пдф документ на раздела с климатиците.В документа има 1000 продукта нямащи нищо общо с климатика smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл да пишеш емаил или да звъннеш по телефона.

 

Не.Отваря се пдф документ в който предлагат хиляда продукта като почнеш от ръкавици и свършиш с джанти :) климатици не видях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.