Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос: Изключване на десен ЕЪРБЕГ при фабия1


sv_genov

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

дойде време жена ми да вози бебето в шкодата и съответно трябва да изключа еърбег-а. В книжката пише, че за целта трябва да се обърна към ЕТ :-)

 

Възможно ли е това и има ли друга възможност за изключване? При много други автомобили е възможно ръчно да се изключи десния еърбег.

 

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш ключ за деактивиране в жабката за еърбега - може и ЕТ не ти трябват, иначе не.

 

Ами преди да напиша темата огледах жабката, но единствено видях клапата за отваряне/затваряне на климатизацията.

 

Следващата стъпка беше да погледна в книжката да не би случайно да се изключва от друго място и там пишеше този "бисер", че трябва да се контактне дилъра за деактивацията.

 

Третата стъпка беше да напиша тук, но явно няма да се размине ходенето до ЕТ.

 

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може да се изключи с диагностичен уред.Тази опция е ако решиш да слагаш детско столче на седалката.Ако няма кой да ти го направи потърси ме ще ти помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се изключи с диагностичен уред.Тази опция е ако решиш да слагаш детско столче на седалката.Ако няма кой да ти го направи потърси ме ще ти помогна.

 

Здр Колега,

 

мерси за предложението, но вече посетих ЕТ и съответно ме ядосаха. Как може такива мухльовци да се наричат "оторизиран сервиз"............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.