Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Здравейте , искам да намеря кода на касетофона.

Номерата които са изписани на корпуса са:

VWZ1Z3B6847006

1J0035186E и оше един но втората цифра е заличена - 7*648 231 360.

Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.

Имало накакви калкулатори за намиране на кодове по серийния номер , но неможах да намеря в нета smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза до "Викиват" ги декодират и апарата тръгва. /ако това ти е проблема/ :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия няма калкулатори ,така че не си губи времето да търсиш в "нета"

На Л.С. ти пращам телефон на човек който ще ти го разкодира ,ако още не си си решил проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

joro-120L
Благодаря ти за отзивчивостта , но като проверих там не извършват такива услуги.

Аз намерих сервиз в уличката дето излиза на колелото на В.Априлов /на гърба на кебапчиницата/. Срещу 10лв. проблема е вече история.

Благодаря на всички за бързата реакция. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за отзивчивостта , но като проверих там не извършват такива услуги.

Аз намерих сервиз в уличката дето излиза на колелото на В.Априлов /на гърба на кебапчиницата/. Срещу 10лв. проблема е вече история....

По принцип не съм ползвал такава услуга. Питах един приятел и той ми каза за този сервиз smile049

Извинявам се за подвеждането, но все трябва да се започне отнякъде. ;)

Радвам се, че вече си слушаш музика :)

 

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.