Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за подложките на задните пружини


Гущера

Recommended Posts

Здравейте колеги, в края на седмицата мисля да сменя задните пружини и тампоните на носачите. Пружини мисля да взема нови шкодови, но за подложките под тях ми казаха да търся от лада, били по-дебели и по-здрави. Ще съм ви благодарен да прочета и ваште съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кво да се занимаваш да купуваш еди какви си подложки.Вземи шкодови и толкоз.Колко по-здрави мислиш че ще са другите?Ти тия подложки като ги сложиш едва ли ще упреш пак до смяната им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лент е прав никви такива магии щуротии.И аз едно време се занимавах с кви ли не слухове и побългарщинии.И в краина сметка стигнах до извода ,че Чехословашките инж.конструктори са го измислили.Само пари на вятъра. [-X бъди здрав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.