Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шампионска вечер в Шкода Център София!


Mishelle

Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

От името на Шкода клуб България, както и от името на "Еуратек" ООД, искам да ви поканя на 20.10.2011г., четвъртък, от 18:00 ч., на Шампионска вечер в Шкода Център София, в кв.Надежда, по случай победата на Митко Илиев на Националния Рали-шампионат този сезон с Фабия Супер 2000. Събитието ще бъде отбелязано с много музика и веселба. На него ще присъстват както фенове на марката, така и такива на рали спорта.

 

Всеки един от вас е добре дошъл!

Invitation_Web.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, брей звучи интересно. Ще гледам да минем за малко. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние ще се постараем да се класираме. :smt004 Юли, дай линк към поканата, моля те, нещо не мога да я намеря на сайта на ЕТ.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, няма линк или поне информацията не идва от такъв. Официалната покана от Еуратек беше изпратена на мейла ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

От името на Шкода клуб България, както и от името на "Еуратек" ООД, искам да ви поканя на 20.10.2011г., четвъртък, от 18:00 ч., на Шампионска вечер в Шкода Център София, в кв.Надежда, по случай победата на Митко Илиев на Националния Рали-шампионат този сезон с Фабия Супер 2000. Събитието ще бъде отбелязано с много музика и веселба. На него ще присъстват както фенове на марката, така и такива на рали спорта.

Всеки един от вас е добре дошъл!

Благодаря за поканата Юли,

Нямам възможност да присъствам.

Затова ще използвам случая да изразя радостта си от успеха на Шкода и Честита победата на Митко Илиев.

Пожелавам им още първи места s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така. Хепънинга беше на ниво. Водещ Иво Танев разбира се. Най-важните личности, както се разбира бяха Митко Илиев, Янаки Янакиев и екипа им. Другите гости бяха разни чехи от Шкода-ауто, Шкода Мотор Спорт, Изп. дир. на HDI, от Виваком и т.н. и т.н..., Иван Тенчев, с който се поздравихме (не че се познаваме де), Николай Любомиров с Бубето разбира се и моя милост. Имаше балет, музикални изпълнения, хапки, алкохол, малко по-късно барбекю, въобще приятно. За съжаление снимките са от моя телефон и са ужасни. Тъй като беше тъмно съм ги пипнал малко с Фотошопа за да се види все пак какво е снимано.

http://c2h5oh.snimka.bg/automobiles/sko ... ing.628628

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на тези от вас, които уважиха събитието, както и на Мишо за снимките.

 

Мише, добре са станали фотосите бре, не се кахъри ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер беше. Наложи се да тръгнем към 19:30ч. но много ми хареса. Полафихме си с комшиите (Митко Илиев, Владо Илиев, и Руми Илиева - майката на митко). А тази зафатна девойка коя е? :)http://c2h5oh.snimka.bg/automobiles/sko ... 8.25384039

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Партито наистина беше супер.

След малко ще кача снимки и от моето фото, ама това журналистите са много нахални, аз като любител едвам се добрах до първите редове за някой и друг кадър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да споделя впечатления относно събитието-наистина се получи много приятно,атмосферата беше готина, организацията беше на ниво,имаше добре замеислена програма,само дето за съжаление не можахме да дочакаме неофициалната част, поради ангажименти и напуснахме раничко събитието.

А относно коментарите на Любомиров за девойката, моля някой по-запознат колега да даде информация, че да не се терзае момчето, явно вчера това му се е сторило по-интересно и от самя шампион и неговия празник :D /това в кръга на шегата, че да не се почувства засегнат някой/ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и снимките:

http://dimibo.snimka.bg/automobiles/skoda-party-20-10-2011.628681.25386215

 

На който му се занимава и иска NEF-овете да казва.

 

Шампионите:

post-3360-138453339278_thumb.jpg

 

Ето и нещо за Любомиров - като я представяха запомних само, че пее в някой от пиано баровете, ама кой .......

post-3360-138453339243_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охххххх на БАТЯЯЯЯЯЯЯ :) Позната ми е от някъде, но .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може от някой от музикалните формати по ТВ-то

Възможно, за съжаление в нас не е била :cry:

А с теб защо не сме се запознали там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охххххх на БАТЯЯЯЯЯЯЯ :) Позната ми е от някъде, но .....

 

Алооо , .... това е моя реплика !!! :smt0344 Освен това и на мен ми е позната отнякъде ! Може би ...., не , не . Ама този слабичкия вляво... с Фабията съм го изправарвал с моята колица между Труд и Пловдив ...( беше с бегачката) smile091 Имам снимки ! жената щрака !

 

p.p. някой гледа доста турски сериали ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви турски сериали.......тука сме :)

 

пп. Мацката не случайно е привлякла вниманието на г-н Любомиров :D

Готина....много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че женската с микрофона много ми напомни за една героиня от турски сериал . Мисля , че върви преди 19.00 по "втора" програма . :D Много го докарва на уста и на бенка на лявата скула. Та , тя е ченге и лови престъпници. Хм, даже и обеците са в турско синьо !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че женската с микрофона много ми напомни за една героиня от турски сериал . Мисля , че върви преди 19.00 по "втора" програма . :D Много го докарва на уста и на бенка на лявата скула. Та , тя е ченге и лови престъпници. Хм, даже и обеците са в турско синьо !

Бенката я минаваш с коректора и готово :oops: малко ала стил "Чичо Джак", но не се сдържах smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йееес,ето къде е спамерската тема! \:D/

П.П. И ся кво! Кой гледа по цял ден турски сериали? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че женската с микрофона много ми напомни за една героиня от турски сериал . Мисля , че върви преди 19.00 по "втора" програма . :D Много го докарва на уста и на бенка на лявата скула. Та , тя е ченге и лови престъпници. Хм, даже и обеците са в турско синьо !

Бенката я минаваш с коректора и готово :oops: малко ала стил "Чичо Джак", но не се сдържах

 

Не бе ! Мен не ме дразни бенката, даже напротив ! И парчето даже е готино ! smile001

Просто исках да я оприлича на полицайката с бенката от филма , ама не се сещам как се казваше ...те там едни имена ....Суап като сапун, Хюсню... и др.п. smile045 - както каза днес Bubeto smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.