Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОК1 - чукане при спиране на двигател


bobi888888

Recommended Posts

Здравейте. от 3 мес съм собственик на ОК1, 1,9 тди, 110 кс. Наистина един много добър автомобил - до момента съм сменил поне 10 автомобила, но от ктавията съм наистина приятно изненадан. както и да е. Появи ми се леко чаткане отпред в ляво и то само когато колата се движи на скорост, без да бъде подавана газ - например по надолнище, абе в смисъл когато моторът спира колата. на свободна и при ускорение - шумът липсва. Бихте ли дали съвет от какво може да е това изнервящо чаткане. благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "bobi888888" - Без да се смееш, но.. Скоро да си свалял някоя гума случайно? Миналата година бях свидетел на звучащ по абсолютно същия начин проблем и се оказа джанта, стегната не винт по винт, срещуположно и малко по малко, а сложена леееко на криво (просто неприлепнала плътно) и стегната един винт - до край, после втория до край и така нататък. При свалянето на джантата, при разхлабването вече на последния винт, джантата изпука силно и дефакто се намести. След ново стягане всичко вече беше ОК. Ако не е това проблема, не знам какво друго може да е. Не вярвам да е каре.. Нещо по окачването? Знам ли, нека други колеги се изкажат..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

не знам. карах я на майстор да погледне предницата - гледах го как провери всичко отдолу - клати бута.... и смени само двата тампона на стабилизираща щанга, всичко друго било стегнато и ок. та за сега така карам, ще видим какво ще излезе. :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.