Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко техническа помощ ако може?


tomibank

Recommended Posts

Здравейте колеги ,

имам едно питане към тези които се занимават по задълбочено с технически схеми , разчитане , ертане и т.н. !

Изпаднах в една страшна чуденка за две схеми , като особенно едната ама грам не мога да разбера за нея какво точно е изобразено и какъв механизъм е това!

Относно втората доколкото аз можах да разбера е някакъв съединител , но дали съм прав?

Ако някой може да помогне , чисто любопитсво ме е налегнало и не мога да се мирна докато не го разбера!:)

post-7155-138453338625_thumb.jpg

post-7155-138453338629_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата е по-скоро скица или кинематична схема отколкото чертеж и наподобава допотопна машина за коване на вериги, не си спомням името и, а второто е част от чертеж. Ако има пълен и има информация какво означават частите, "белязани" с числа ще е по-лесно да се разгадае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де колега , но това беше част от тест за постъпване на работа в една фирма (доста голяма), и аз също казах на хората , че така е трудно да се каже какво представлява този "механизъм" , особенно с качеството което ми го показаха , сигурно 50-60 копия на ксерокса , вече нито осови линии се виждат , нито детайлите се виждат ясно... smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тия фирми в условията на криза вече съвсем се побъркаха :lol: ... всъщност какъв точно и е предмета на дейност, може това да е жокер?

На първата схема нещото ми прилича на маховик или жироскоп, а на втората освен крепежния елемент различавам и хоризонтална пружина, може би демпферна, ако наистина става въпрос за съединител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дейността и е кисело млЕко ... smile168

Втората схема е точно съединител , тя е по-ясна , но първата драсканица е просто пълен та.ак smile048

Мислех си че на първата това обозначено със 160 е някакъв денфер , но тази схема просто не мога да рабзера кое как и защо се движи и какво прави............ smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.