Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос ???


someone

Recommended Posts

Здравейте колеги! Значи на скоро си купих Фабия 1.4 16V, 00'. s_flag Един месец вече я карам без проблем, и снощи като се прибирах от работа ми светна лампата за ръчната за около 3-4 сек. и подаде звуков сигнал 3 пъти от компютъра. Помислих си, че не съм свалил ръчната, но беше свалена. След това всичко утихна и си продължи движението нормално. Та се питах за какво ме предопреждава? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега !! Нивото наистина е на минимума.. Доливам и съм ОК ! Сега с риск да прозвуча нахално искам да задам още един въпрос.. Върви си перфектно количката..ама от време на време като подам повечко газ (най вече на 2-ра) започва да прекъсва.Чудя се да не е от свещите, ама толкова и разбирам. :-k Мисля да я откарам на една диагностика, но ако някой може да помогне, и това не му представлява проблем МОЛЯ smile049 s_flag s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доливам и съм ОК !...

 

Да, да, ама не! А каква е причината, за да ти падне нивото на спирачната течност? Откри ли я? Или ще доливаш просто така докато спре колата или не може да спира...

И аз така си мислих, ама се оказа изпуснали спирачни машинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще проследя! За сега се нядявам да си е било така още като я купих, защото е мъничко над минимума и датчикът ми се включи на един завой като се наклони колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще проследя! За сега се нядявам да си е било така още като я купих, защото е мъничко над минимума и датчикът ми се включи на един завой като се наклони колата.

 

Няма какво да следиш, отиваш зад колата и гледай колелата от вътрешната страна, което е мокро там сменяш цилиндърчето и си караш..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свещи, горивен филтър. Сменят се на всеки 60 км.

 

На колко се сменят колега, че нещо без да искаш май си объркал числото ? :D :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доливам и съм ОК !...

 

Да, да, ама не! А каква е причината, за да ти падне нивото на спирачната течност? Откри ли я? Или ще доливаш просто така докато спре колата или не може да спира...

И аз така си мислих, ама се оказа изпуснали спирачни машинки.

 

Нивото на течността пада и при износването на накладките. Всъщност това е причината за компенсаторното казанче, иначе нямаше да го има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свещи, горивен филтър. Сменят се на всеки 60 км.

 

На колко се сменят колега, че нещо без да искаш май си объркал числото ? :D :-k

Баш на толкова е по книга. А моите ги смених на 80к.

 

:oops: Аз за хиряди си говоря, ама не пиша. Сега ти схванах намека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.