Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

деактивиране на ABS на Фабиа-2000год.


ivka_87pl

Recommended Posts

Здравейте. Интересува ме дали може да се изключи ABS с Vag-Com 409.1. Ако някой се е сблъсквал с такова нещо, моля да сподели. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм запознат не може през ВАГ КОМ. Чувал съм, че се вади бушона на абс-а обаче. А защо ти е да изключваш абс-а? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Интересува ме дали може да се изключи ABS с Vag-Com 409.1. Ако някой се е сблъсквал с такова нещо, моля да сподели. :)

 

Може да го деактивираш и много по лесно стига да не ти пречи жълтата светеща лампичка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Интересува ме дали може да се изключи ABS с Vag-Com 409.1. Ако някой се е сблъсквал с такова нещо, моля да сподели. :)

 

Може да го деактивираш и много по лесно стига да не ти пречи жълтата светеща лампичка :)

Няма да му пречи ако махне и нея :mrgreen:

Ама е тъпо да го изключва, защото си мисли, че е по-прецизен от електрониката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със махането на предпазителите съм го изпробвала. Идеята ми е, че не искам да ми свети лампичка. През деня не ми пречи, но вечер ти вади очите! Изпробвала съм колата с и без ABS, и във втория случай спира по-добре!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, залепи парченце изолирбан на лампата за абс-а и няма да се вижда. Един колега с Рено модос му светят лампи на абс, ербек, стоп и тем подобни и той им е сложил изолирбан smile092 s_flag smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със махането на предпазителите съм го изпробвала. Идеята ми е, че не искам да ми свети лампичка. През деня не ми пречи, но вечер ти вади очите! Изпробвала съм колата с и без ABS, и във втория случай спира по-добре!!!

Какво значи, че без спира по-добре? Нормално ABSа се включва чак когато блокират колелата, тоест доста рядко. Ако при всяко намаляне на скоростта се включва, имаш проблем някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със махането на предпазителите съм го изпробвала. Идеята ми е, че не искам да ми свети лампичка. През деня не ми пречи, но вечер ти вади очите! Изпробвала съм колата с и без ABS, и във втория случай спира по-добре!!!

Колега Ivka, обясни ни моля как точно ти пречи ABS да спираш добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.