Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Марин Шкодов и Шкода фенове представят


marin skodov

Recommended Posts

аа и днеска беше засечен на димитър талев до петрол бензиностаницята явно не слиза от нея

 

п.п. опита се да ме блъсне като ме видя s_flag smile004

трябва да ги сложим на старт с мойта 135-ка да види как бяга с Pierburg-a smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа и днеска беше засечен на димитър талев до петрол бензиностаницята явно не слиза от нея

 

п.п. опита се да ме блъсне като ме видя s_flag smile004

трябва да ги сложим на старт с мойта 135-ка да види как бяга с Pierburg-a smile117

Днес прави свредели и из махалата :lol: Не наигрался.

Ей тоя с анцуга/на снимката/ му настрои карбуратора. Ща изяде като горчива краставица!

И с тея големи джанти немаш никъв шанс на старта! Направо те е отнесъл като таралеж круша в ниски храсти smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа не съм съгласен пускам и аз на бензин па ша видим много бяга тогава

 

пак и му е време за 13 ките зимни ма чакам 1 вия сняг или поне температурите се задържат около 0 та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 135 незнам,но като бях сложил 136 с валче от 136Х и колата стана доста вървежна.Дори на баир на 5-та предавка си ускоряваше много добре,имайки в предвид че мотора 1.3 Много бях очарован от резултата след смяната на мотора.Стрижех наред :lol: Ето за ей това в средата става въпрос :

http://lent.snimka.bg/automobiles/skoda ... 7.19885610

http://lent.snimka.bg/super-expensive-c ... 010.514212

Ето и малко моторрр : http://lent.snimka.bg/automobiles/skoda ... 9.19235905

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах 10 цолови внимавай да не застрижеш в земята накраяя :smt004 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей,по-полека,че да не скъсате някой менискус....опа - колянов вал исках да кажа..... smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве момче,стоа мотор и без джанти ща стрижа и то на отсечката халити-събота пазар smile001 smile091 s_flag

xaxax дооообре smile091 щом казваш ще пробваме където кажеш за мен е без значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момци, ни мъ карайти да вадя МВ-то и да въ приземявам, че вече го покрих с найлона. На рали родопи половината ги направих за смях по баира нагоре smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момци, ни мъ карайти да вадя МВ-то и да въ приземявам, че вече го покрих с найлона....

smile091

 

Ха, още един състезател :-k Аз ще ви начертая стартовата линия! :mrgreen:

Махай найлона, щото ще го спари, а и в неделя има среща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, още един състезател :-k

 

Не бе, няма такова нещо. Аз въобще не я пържа колата, ама тя като си е пъргава... smile049

 

Абе издухах си аз няколко дърти мергела по баира на това рали. Даже единия на излизане от Смолян дълго време го дебнах, че много ми пушеше. Нещо байгън му идваше височинката. И то после ша ми разправят, че швабите правили хубави коли. Да-да, ама за равното. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Браво на Шкода феновете! =D>

 

Няма снимки на сглобена. Днес събрахте ли я?

Сигурно бая е поутихнал мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.