Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Марин Шкодов и Шкода фенове представят


marin skodov

Recommended Posts

post-7732-138453338347_thumb.jpgpost-7732-138453338347_thumb.jpg s_flag





Днес пих кафе с хора уважаващи нашите автомобили, но не регистрирани ни поддържат и се радват на наши сбирки и събори. Червената Шкода е бившата заралийка по настоящем майналийка. s_flag :D Май Пловдив е столицата на задномоторните Шкоди, а?

post-7732-138453338372_thumb.jpg

post-7732-138453338375_thumb.jpg

post-7732-138453338382_thumb.jpg

post-7732-138453338384_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес пих кафе с хора уважаващи нашите автомобили....

Ха, чичо Наско! Крайно време беше да представиш старите трапери ;)

Таа, чичо Наско/с каскета/, качи ли 135 мотора? /луд фен е той! пада си по тунинга :D /

п.п. Сутринта към 09:15ч. се разминахме на нашата Била, но беше много съсредоточен и не ме видя, явно мислейки за предстоящата среща със старите бойци :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извиняваи 120л че съм те подминал,да бях нетърпелив да усетя камофлажната фурия как лети с рапидовия мотор.супер е много върви само иска верига и е ок.Нямам търпение да го сложа на заралийката s_flag.Само да му свикна на тоя комп и ще качваммного снимки.поздрави на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рапидов мотор значи - качвай го и да не пропуснеш да документираш със снимки кво-що ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извиняваи 120л че съм те подминал,да бях нетърпелив да усетя камофлажната фурия как лети с рапидовия мотор.супер е много върви само иска верига и е ок.Нямам търпение да го сложа на заралийката...

Като видях снимките се досетих на къде си пътувал рано в неделя

Нека първо опитния рацер чичо Наско му "размачка кокалите" на неговата 120ка smile117

Тамън ще го вземеш окършен и прогонен :D

А мотора на заралийката си е мн. добър като цяло и гори само 5.5/100 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то мотора е разработен,ама нямам търпение.знам че 52 то коня ме впечатли по икономия,ама ме гризе рапидовия, аи с тая 4ри степенна кутия ще е фурия.ще СТРИЖА наред smile091 s_flag е как снимки е задължително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

днес беше много ползотворен и успешен ден.Една 120 ка се превърна в 135 ка.Ураааа сега съм по зъл.Като се оправя със снимките ще видите,ама не е кои знае какво просто снимка,две щото денят е малък s_flag \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Пловдив, държите фронта. С гордост все още повтарям, че най - хубавите кръчми, жени и Шкоди са в Пловдив. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марине, снимките не си ги сложил в хронологичен ред, а и на червената с новия мотор липсва.

Та, червената /заралийка/ вече е със 135 мотор. Първо беше на зелената чичо Наско да го тества и след това на червената

Ша СТРИЖЕШ наред! smile091

Честито!

 

п.п.видя ли на Сашко/макс/ подписа? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам,тя Маги ги качваше.А и както казах,бързахме да хванем светлото.ще я докарам да я видиш.Благодаря ви че сте прегледали и дадохте мнение. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече я видях. Изстреля се на ляв завой по Вапцаров с мръсна газ и една предна гума във въздуха... smile091

Направо ме изкефи на макс. Бях три коли след теб. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СТРИЖИИИ БРАТ......... СТРИЖИИИИ......... smile035

 

Ша им сипва вече бай Марин с големия черпак на стойкаджиите по светофарите :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами със 120ковия че не е дупчен.не ща да я газирам.а за левия завой не си спомням кога е било ама много ме нерват по тоя бул. требе наказание брат,стрижа на ред. smile001 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.