Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Притрисане при старт


naviii

Recommended Posts

Добър вечер колеги,

 

Имам един проблем с моята Октавия(2.0 MPI/115 к.с.). След като времето се застуди сутрин като паля се получава едно притирисане на двигателя в момента на запалване. Това се наблюдава само сутрин като тръгвам за работа, вечер като се прибирам го няма този проблем. Също така мисля че свързано със температурата на възфуха понеже този проблем го имах и преди лятото, но изчезна като се стопли времето. Ако някой се е сблъсквал с този проблем ще съм благодаран на повече инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро проблем с запушване на дюзите/налягане на горивото. Изчакваш ли след даване на контакт помпата да вдигне налягане? Опитай да дадеш два пъти на контакт и спедели резултата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от гадаене няма смисъл-трябва да се установи точно претрисането на място....

така по ентернет трудно можеш да го представиш какво е другите да определят от какво е

може да е от бедна смес-тя може да е от темп.датчик,ниско ниво на горивото в началния момент/клапана за възвратно гориво в помпата не държи/,дюзи-намален капацитет,свещи и компания...и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/клапана за възвратно гориво в помпата не държи/

Изглежда, че това е чест проблем при доста коли, може ли да се оправя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от гадаене няма смисъл-трябва да се установи точно претрисането на място....

така по ентернет трудно можеш да го представиш какво е другите да определят от какво е

може да е от бедна смес-тя може да е от темп.датчик,ниско ниво на горивото в началния момент/клапана за възвратно гориво в помпата не държи/,дюзи-намален капацитет,свещи и компания...и т.н.

 

:smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите.

 

Смятам да си сменя акомулатора на първо време че му е времето вече(шеста година).

След това ще закача колата на компютър да проверя дали няма нещо да излезе.

Някой знае ли сервиз в Бургас, където може да извършват тази маниполуция(VAG COM май се казва)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли сервиз в Бургас, където може да извършват тази маниполуция(VAG COM май се казва)?

 

Ми как ве - всички знаят !!! Срещу затвора. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.