Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скорости 1.2 12 винтила


aleksiev

Recommended Posts

Нека помоля само компетентни да дават мнение по въпросите ми Благодаря предварително.

1.Интересувам се имам леко виене от скоростната кутия на 220 000км съм мисля че е лагер някой знае ли за тези километри какво точно се сменява по книжка и като цена колко излиза чух се има двое лагер който кара около 200 000....?

2.Каква е разликата между старата скоростна кутия на Фабия 1.2 не винтилираната и винтилирана и вобще има ли такава?

3.Кой е по добрият вариянт сменяване на старата с втора употреба или ремонт на новата който кой знае колко излиза..... ?

Благодаря предварително...... s_flag s_flag s_flag

4.Продава ли някой скоростна кутия ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо си мислиш,че некомпетентни ще пишат???

Двойния лагер,който държи първичния вал и блоковата ос няма определени километри на които трябва да се сменя.Трябвало е на 100 000 да си смениш маслото.Въпреки ,че като сменях на Ванковарната от форума,той каза ,че виела от чисто нова и постепенно се усилвало.Докато била в гаранция,от ЕТ му отказвали да я ремонтират,въпреки ,че се чуввало виенето.

Няма разлика в кутиите.

А за стартера въпроса ти е тъп.Как да ти каже някой....налии трябва да се отвори да се види какво е повредено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата явно е таксиметров водач и не може да НЕ кара колата.

Затова му предлагам да си намери една оборотна скоростна кутия, която да сложи докато другата му се ремонтира. Няма да си губи времето и колата няма да се спира.

И това докато му СМЕНЯВАТ някакви си там лагери-млагери. smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този двойния лагер с конзолата е 150лв оригинален, ако колегата се интересува продавам такава ск.кутия за 1.2 втора употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото всеки дава акъл по форумите ......хехе ами ако трябва да съм искрен сменявано е маслото на всеки 50 - 60 000 явно нещата просто не са от най издържливите.Нещо това със стартера не те разбрах какво искаше да кажеш колкото е до цената просто исках нещо урентировачно да направя сметка кое ми излиза по добре дали да я отварям или направо да си купя една втора употреба.До колкото разбирам ти отваряш такива кутий и значи няма никаква разлика между двигателите 1.2 6 винтила и 12 ?И благодаря за инфото

Защо си мислиш,че некомпетентни ще пишат???

Двойния лагер,който държи първичния вал и блоковата ос няма определени километри на които трябва да се сменя.Трябвало е на 100 000 да си смениш маслото.Въпреки ,че като сменях на Ванковарната от форума,той каза ,че виела от чисто нова и постепенно се усилвало.Докато била в гаранция,от ЕТ му отказвали да я ремонтират,въпреки ,че се чуввало виенето.

Няма разлика в кутиите.

А за стартера въпроса ти е тъп.Как да ти каже някой....налии трябва да се отвори да се види какво е повредено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко хиляди е и каква е цената благодаря предварително (може и телефон да оставиш)

Този двойния лагер с конзолата е 150лв оригинален, ако колегата се интересува продавам такава ск.кутия за 1.2 втора употреба.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко хиляди е и каква е цената благодаря предварително (може и телефон да оставиш)
Този двойния лагер с конзолата е 150лв оригинален' date=' ако колегата се интересува продавам такава ск.кутия за 1.2 втора употреба.[/quote']

 

писах ти на лично колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.