Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Памет на седалките


gibonass

Recommended Posts

Здравейте колеги, От днес съм собственик на Супъбр 2,5 дизел, AYM мотор 155 коня. Някой може ли да ми каже как се запаметяват позициите на седалката . Също така ме интересува от бутоните на волана, тези които са под увеличаване и намаляване на силата на звука, дали от тях може да преместваш станциите или само търси следващи станции на радиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам да вида дали ще стане. А нещо за бутоните на волана. Също така да питам стъклата не се вдигат при заключване от ключа и задържане на бутона. Въобще има ли тази опция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паметта на седалките днес я оправих, благодарности на колегата VALDO. Другото обаче си остава.

 

Koe не става - вдигането на джама ли ? Трябва да стане . Опцията я има .

Ако все пак не става трябва да се активира , ако е дезактивирана ...дори могат и да се отварят , ако задържиш "OPEN".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Още един въпрос-отстрани на бутоните на волана, тези за автопилота има един кръгъл бутон, някой да знае за какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.