Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

DSG


horacii

Recommended Posts

Какъв е проблема с 1.8 ДСГ кутията на Суперб , ......защото реших да вземам такъв !

 

Коя авт. скоростна кутия е препоръчителна ?

 

Поздрави Е.К.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

препоръчително е да с DSG 6 степенната доколкото знам дизелите са с нея от бензините 2.0 TFSI и V6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 степенното е бетон, в момента продаващите се 7 степенни рядко издържат 100к. при по-здраво натискане на газта свършват и по-рано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема с 1.8 ДСГ кутията на Суперб , ......защото реших да вземам такъв !

 

Коя авт. скоростна кутия е препоръчителна ?

 

Поздрави Е.К.

 

Бих препоръчал ръчната авт.ск. кутия!

 

Така или иначе ръчкаш - (напред-назад), спортни-мортни ......Освен това даваш няколко хил. лв повече и почваш да чакаш нещо да се БЪГне , а то се бъгва ,... и накрая да се чудиш какво да правиш....

 

п.с. не мога да разбера - чак толкова ли сте заети , че едни скорости да не мойте да превключвате , бе !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих препоръчал ръчната авт.ск. кутия!

 

Така или иначе ръчкаш - (напред-назад), спортни-мортни ......Освен това даваш няколко хил. лв повече и почваш да чакаш нещо да се БЪГне , а то се бъгва ,... и накрая да се чудиш какво да правиш....

 

п.с. не мога да разбера - чак толкова ли сте заети , че едни скорости да не мойте да превключвате , бе !!!

 

Да прав си колега....ама нали европейци ще ставаме ! До сега само ръчка съм карал , нали ДСГ кутията е бърза при смяна на предавките , това ми хареса ! Но , ако се виси по сервизите...лоша работа ))))

Поздрави Е.К.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Димо, ква е тая ръчно-автоматична кутия? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Димо, ква е тая ръчно-автоматична кутия? :roll:

 

Тъй като в 19.00 сядам да пия ракия, а изповедта ми е след 20.00 дори , много моля мненията ми да не се взимат на сериозно щот много ми е сладко !!! Правя грешки понякога ...И аз съм човек ...

 

Наздраве на целия форум !!! smile159 , ама с ракия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.