Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със запушване с листа!


Хорхе

Recommended Posts

Здравейте, моля за вашите коментари относно следния проблем:

Явно отводнителите под предния капак са се запушили с листа и сега яко тече вътре след дъжд. Особено по завоите.. :?

Предния път като се случи това я заведох на майстор, който ме обръсна с 50 лв..

Твърдеше, че е невероятно трудно, свързано едва ли не с демонтаж на цялото табло, та така да се отпуши.

Моля, някой който сам се е справил с подобен проблем да пише.

Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от "майстори". Никакво табло не се сваля, само чистачките и корите под тях. Желателно е да се уплътнят със силикон кутията, където минава ел.инсталацията и другата за поленовия филър. Работа за половин час, стига да имаш подходяща скоба, например за кормилни накрайници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля за вашите коментари относно следния проблем:

Явно отводнителите под предния капак са се запушили с листа и сега яко тече вътре след дъжд. Особено по завоите.. :?

Предния път като се случи това я заведох на майстор, който ме обръсна с 50 лв..

Твърдеше, че е невероятно трудно, свързано едва ли не с демонтаж на цялото табло, та така да се отпуши.

Моля, някой който сам се е справил с подобен проблем да пише.

Благодаря ви предварително!

 

Колега,пиши от къде си? Ако си от Варна ще ти помогна безплатно да си решиш проблема! Аз имах същия проблем и си го реших. Ако колата е Октавия 1 и с шибедах-нямаш проблем. Проблема ти може да е точно от шибедаха.Драсни ми координати на ЛС.

 

п.п. Тази сутрин движейки се по е**ните варненски улици /по точно на завоя пред входа на Летния театър/,нагазих с Октавиана в невъобразимо "езеро", но въпреки това издържа теста за непромокаемост! Водата беше стигнала до горния край на гумите! "Да живей бат Кирчо" smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чистенето на 2та дренажа при Октавия 1 ( отпред в коша) става за по- малко от

2-3 минути..... \:D/ зависи колко си безстрашен да опъваш корите smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.