Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

изпраха ми ключовете


mihael nikolov

Recommended Posts

жена ми вчера ми изпра ключовете както бяха в джоба на панталона ми и дистанционното не ще да отключва колата ( за сведение алармата е от тези с отделно дистанционно тези аларми които поставят В ЕТ ВЕГА ЛИ КАК СЕ КАЗВАХА НЕ ГИ ЗНАМ ) та въпроса ми е има ли възможност да се поправи или не ( диода свети като натисна копчетата ама не отваря) ](*,) ](*,) ](*,)

post-3919-138453336589_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че ми дадоха второ дистанционно ми дадоха ама исакм да имам резервно и за това питам дали няма шанс да се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми се случи това, само че дистанционното просто спря да отключва, не е мокрено или навлажнявано - диода си свети но резултат никакъв...

проблема го реших със смяна на алармата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро си вземи ново дистанционно, което да ти обучат към алармата. Със сигурност ще е по-евтино от нова аларма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,просто когато го натиснеш няколко пъти от далечно растояние то се отчуждава от алармата ;)

 

намери си ръководството на самата аларма,прочети и виж как можеш отново да го запознаеш със самата аларма!

 

п.п.това дистанционно не действа на повече от 3-4 метра от автомобила

аз го имах същият проблем smile027

 

ако не ме разбираш просто занеси ръководството на алармата при някои човек който се занимава с аларми и той ще свърши работа

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жена ми вчера ми изпра ключовете както бяха в джоба на панталона ми и дистанционното не ще да отключва колата...

Сложи го някъде да изсъхне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложих го да съхне изсъхна и пак не ще а относно ръководството на алармата аз нямам такова не ми дадоха като вземах колата дали някаи може да ми обучи ново дистанционно или да си направя ключ които се сгъва ако има някои да ми го направи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.