Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Постоянно осветление на таблото - Фабия 2


Intoxicated

Recommended Posts

Върти ми се в главата въпроса, как може да се направи, че таблото да свети постоянно когато е запалена колата? Идеята ми идва от Авенсиса на баща ми, понеже там постоянно свети. И понеже Фабията няма копче за настройка на интензитета, да е с фиксирана стойност по-висока когато е нормално, а когато се запалят фаровете да е по-ниска, понеже се предполага, че ще е тъмно и да не дразни очите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесно, стига да си на ти с електротехниката. Просто осветлението на таблото трябва да се включи към предпазител, който е захранен на контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не съм наясно, надявах се да има опция в софтуера, да си намеря кабел и да го направя, но явно тази идея ще бъде отложена във времето...освен ако не намеря някой, на който му се занимава и е наясно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не съм наясно, надявах се да има опция в софтуера, да си намеря кабел и да го направя, но явно тази идея ще бъде отложена във времето...освен ако не намеря някой, на който му се занимава и е наясно :)

за някой лев,на всеки ще му се занимава :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не съм наясно, надявах се да има опция в софтуера, да си намеря кабел и да го направя, но явно тази идея ще бъде отложена във времето...освен ако не намеря някой, на който му се занимава и е наясно :)

за някой лев,на всеки ще му се занимава :lol:

Разбира се, нямах предвид, че очаквам на добра воля :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.