Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размисли и страсти


bocko

Recommended Posts

...За външния вид и аз обичам изчистеното.Повечето ще е по окачването на колата и една хубава боя и вътрешен интериор нищо повече.
Ооо, да!! smile126

"Човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му" И няма нищо по- хубаво от това, те да стават реалност. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси и темите дето се пускат , живеят и се развиват в съвсем друга посока а какви модове имаше навремето :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе, навренето нямаше Мод-ове. А и като цяло темата не е зле. Никъде не е разписано как се слага мотор 135 отзад, каквото съм разбрал, то е било от тук от там, а ето вече примерно знам че не се сваля колянов вал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече се шегувах от колкото ругах , и в случая заглавието спрямо съдържанието хич не съответстват :D

Иначе Rs значи не за всеки и не за всеки ден тва е мотора с спешал глава , бутала , помпа , гарнитура , карбове , сух картер , валове и още куп дреболии човек с минимални познания неможе да се се справи с подобно предизвикателство а човек които пита за подобни неща у форум явно не е факир !

Тръгнахте да говорите за мпи за друго запалване за делко с мпи .... карах преди година мпи на един колега , според мен си заслужава ако го имаш на рафта и може да си го сложиш сам но да тръгнеш да търсиш екута помпи смукатели ... маистори не си струва ама грам щот нищо кои знае какво не ти дава , е като отвориш капака и кажеш тва е пълна игла а тва е 120-ката ми от 86г. ще се шашкат людете ма дотам ;)

Изкарах един ден 100са да си припомня как бръмчи както си е напомпан 1.3 пили на 8000 звук , обороти кеф , душевната .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... като отвориш капака и кажеш тва е пълна игла а тва е 120-ката ми от 86г. ще се шашкат людете ма дотам ;)

 

Изкарах един ден 100са да си припомня как бръмчи както си е напомпан 1.3 пили на 8000 звук , обороти кеф , душевната .....

:smt017 Оправи ми настроението с последното изречение!!! Само като си представя... Ниска, бръмчаща, леко неугледна, наказваща стотачка... :smt004

А ако беше написал и едно изречение за оригиналното си МВ, щях да си направчя плакат с цитата ти s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам как се правят двойните железни джанти?

Кое е по добро сухото или мокрото окачване? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам как се правят двойните железни джанти?

Кое е по добро сухото или мокрото окачване? :)

Това ли имаш предвид двойни щот имам такива на 8ж и 7ж

011266128-big.jpg

Сухото е по арно ма трябва да е читаво иначе много грижи създава , зависи и за какво ти е може първо да кажеш за какво ще използваш колата , аз примерно съм с мокро и 130коня +

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за тези джанти става въпрос.

За окачването просто да съм информиран ако имам възможност да сложа по хубавото,а колата ще се използва всеки ден до училище и други нужди.

А това 8ж 7ж??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.