Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Централно за Фабия модел 2001г.


eXvirusa

Recommended Posts

Здравейте! Интересува ме къде мога да си сложа централно за колата - Фабия 2001г. Мисля също за вариянт да потърся в някой морга, но незнам точно какво ми трябва... Иначе закрах колата в Импас 56 в София, 4 дена я държаха и казаха, че трябвало специални машинки да се поръчат от Чехия... Та ако може да ме посъветвате какво да направя в случая :) s_flag Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Това не е вярно. Моята е с афтърмаркет централно, китайско, монтирано при покупката на колата от ЕТ.

В момента смятам да го подменя с ново, все пак е на 9 години и му нямам доверие. Нов такъв комплект с 2 управляващи машинки струва 30 лв. На първото ми Ауди бях с такова и никога, ама никога не съм имал каквито и да било проблеми, а повечето коли на възраст със заводско централно страдат от строшени магнитни дискове на вакум помпата (колко мразя вакумните простотии на ВАГ :smt0344 )

Трябва ти малко желание, 2 свбодни часа и човек, който да го върже правилно.

Ако намериш маншони за задните врати, ще е като заводско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.