Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срок за производство и доставка?


julia

Recommended Posts

Здравейте!Както писах лятото в средата на м.Юни поръчах Йети,но до момента в офиса на дилъра няма информация дори за кога я планират да бъде произведена.Невъзможният срок по договора от 120 работни дни явно няма да се спази...........Въпросът е какво мога да направя в тази абсурдна ситуация??????????Имам чувството ,че съм поръчала междузвездна ракета!? Някой знае ли как мога директно чрез електронна поща или писмо да стигна до производителя?

Моля за съвети и помощ-благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могат да ти дадат заместващ автомобил. Даже мисля, че са длъжни да го направят. На един съфорумец така му бяха дали, като му забавиха колата. Трябва да се разправяш обаче...при това много и да не отстъпваш. Отиди да се срещнеш направо с някой от шефовете на ЕТ. И, разбира се, прати мейл на Шкода или, по-добре се свържи по телефона. http://skoda-auto.com/com/about/contact ... tacts.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могат да ти дадат заместващ автомобил. Даже мисля, че са длъжни да го направят. На един съфорумец така му бяха дали, като му забавиха колата. Трябва да се разправяш обаче...при това много и да не отстъпваш. Отиди да се срещнеш направо с някой от шефовете на ЕТ. И, разбира се, прати мейл на Шкода или, по-добре се свържи по телефона. http://skoda-auto.com/com/about/contact ... tacts.aspx

 

На мен ми бяха дали заместващ автомобил. По договор не се полага. Само смешна неустойка. Трябва да се разправяш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Съжалявам за проблема, но доста отдавна във този форум(а и в английския), беше дискутиран дългия срок на доставка на дизелови Yeti-та,

така че е трябвало да си подготвена за това.

 

Не виждам какво може да се направи. Ако тръгнеш да се разправяш, само ще изхабиш нерви, вината не е в Еуратек .

 

Като доказателство виж долу последното по въпроса от Briskoda , коeто показва ,че в Англия има чакащи по 7 месеца за дизели.

 

http://briskoda.net/forums/topic/215884 ... ns-sought/

 

Така , че търпение му е майката, ще дойде колата.

 

Все пак пожелавам ти да е по-скоро, а и чакането си струва :smt017 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не прави!Ще я направят няма къде да ходят! smile021

После ще видиш,че ще си е заслужаавало! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017

Нищо не прави!Ще я направят няма къде да ходят! smile021

После ще видиш,че ще си е заслужаавало! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Прочети си договора внимателно. В моя имаше клауза за неустойка при закъснение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.