Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем кормилна рейка - чукане


druglyo

Recommended Posts

Абе пич,научи се къде се слага ''в''вместо''ф''.....еФтино,сФистене....... smile175

 

Ковърделе , снощи в 22.30 на колко ракии беше , бре ? smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ти кажа за вътрешното каре - при DSG толкова си струва. И си е съвсем нормален консуматив - конструирани са да поемат това безобразно бързо превключване на предавките плюс големия въртящ момент на двигателя... просто някой от възлите по задвижването трябва да поема цялото това блъскане... и това е карето.

 

При мен на 40 000км маншона на лявото беше заминал - защото полуоската е по-къса. По същото време се появи и тропане в каретата - просто си се износват... съвсем скоро след това ги смених и двете.

 

Я сега ти кажи - каква ръжда по карето и как така са го рециклирали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По ред на номерата:

1)И двата прозореца отзад са зверски омацани със силикон от майсторите в ЕТ. Вече за трети път. Това помогна. Отпред най-вероятно е скъсано уплътненитето на вратата някъде.

2) За ръждата сам съм си виновен. Те в шкода ми казаха, че имам скъсън маншон преди лятото. Ок казвам сменяйте, а те ми нямаме го трябва да чакаш един месец за да го доставим. А един месец няма да стане си мисля и им казвам да го зарежат с идеята да го сменя по-скоро некъде другаде. Е да де ма забравих и те ти булка спасов ден. Честно казано не питах какво представлява рециклирането, но ще се пробвам да разбера. Най-вероятно са почистили ръждата. Иначе ми го рисуваха тва каре то в сечение малко като на мерцедес емблемата едно тройно такова и разбира се точно лагерите в тази част, която се вижда само при свалено каре са били с ръжда.!?

3) Пластмасовите фтулки най-вероятно са ги сменили, но и за това не питах, защото не бях в настроение, но и това ще пробвам да проверя ей така за инфо.

Последно дано не съм направил в бързината правописна грешка, но няма да проверявам, че все пак трябва и да се работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По ред на номерата:.....

Последно дано не съм направил в бързината правописна грешка, но няма да проверявам, че все пак трябва и да се работи.

 

:D Нямаш грешки !

И не се засягай , той колегата със " забележката" не е искал да те обиди !!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По ред на номерата:.....

Последно дано не съм направил в бързината правописна грешка, но няма да проверявам, че все пак трябва и да се работи.

 

:D Нямаш грешки !

И не се засягай , той колегата със " забележката" не е искал да те обиди !!! smile159

 

Абсолютно!Бех на три уискита и почвах четвъртото, та затова запалих моторетката! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Малко инфо за кормилната рейка на О2  - 2-ро поколение. Мисля, че до 2008 г вкл. Отстраняване на двата проблема - чукане на място при рязко въртене и чукане по време  на движение по неравности:

 

http://www.passat-club.ru/forum/threads/43613-%D0%9F%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D0%B0!-%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%BA-%D0%B2-%D1%80%D1%83%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%B9-%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%BA%D0%B8-2-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%916-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BE%D1%82%D1%87%D0%B5%D1%82.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.