Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонти за без пари на OMV


Green_Witch

Recommended Posts

Ей сега, гледайте какво стана. Идеята беше да пийнем по кафенце и да си поприказваме, а то - кафето в ремонт и колата на Ивчо... и тя беше малко за ремонт:

 

025244520.jpg

 

025244521.jpg

 

025244522.jpg

 

025244523.jpg

 

025244524.jpg

 

025244525.jpg

 

025244526.jpg

 

025244528.jpg

 

025244529.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то пак си стана срещата, :) на въздух, накрая и за кафе и сокчета имаше време.
И голяма благодарност на човека в оранжево.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е важно кой е в оранжево , важно е кой държи контра на амортесьора ... Ивчо , и аз да имам такъв механик , секи ден ша ми е колата в бокса , а инак срещата беше изключително смешна ( демек са поцепихме от смях ) ... не знам кой беше ял нещо смешно , ама беше изключително весело ... още си се хиля като *** , като се сетя за вица на Боби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

На 2-рата снимка Борето вади най-яката "кибик" стойка, тип "тумбак"  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.