Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пиянството на един форум, бар Мармалад, София - 06.10.11


pow

Recommended Posts

Ееееее, добре че дойде Исята от Добрич, че да се реши Влади (werz) да уважи една Шкода среща, бех го забравил как изглежда. Благодарско на Станьо, че организира срещата, благодарско на колегите, които я уважиха и за страхотната компания, извинявам се за краткото ни посещение с Ирина, ма ние не сме младежи като Ники coverdale и Пепи Pechatara, :D та да деяним до безкрай по нощите - две три бири и айде дОма...ееех, старост-нерадост. :mrgreen: Ися, в неделя сме на Царско село, да викаме за тебе, дръж се, паяк! :)

Ето малко материал от първата част на вечеринката, за продължението и края предполагам, че ще се носят легенди:

Пиянството на един форум, бар Мармалад, София - 06.10.11

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма компания сте :eusa_clap:
Май сериозно сте се решили много да се напиете...мале,мале....много пиянки виждам...и мноооого твърд алкохол пред някои граждани :)
Верца много изтупан бе..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олелееееееееееееееееееее. Така се джапнахме с тез 4 бутилки (1та от 1л), направо....

 

Евала на Васко и Деси за невероятните изпълнения на караокето. Любомиров и Станьо няма ги коментирам- в 10 битки щях да вляза.....

 

Благодаря на всички които се отзоваха на това мероприятие. Werz- оген си брат!

 

Бат Ники е великан, да е жив и здрав . (той и цялото семейство) Както и всички останали!

 

Поздрави!

 

П.С: Ники, не пускай снимки и клипчета от караокето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма това младежта хич не се шегуват.Директно бутилки се поръчват и то ирландско.Аз на техните години освен водка-Царевец и ракия-академик Неделчев,друго не съм пил.
Ама и ние с Пепи се представихме достойно в алкохолния маратон! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От малкото, което видях до този момент мога да кажа само 1: БРАВО!!!!
Към всички присъстващи:Представили сте се за ОТЛИЧЕН!
Снимковият материал, макар и според колегата pow скромен, е напълно достатъчен, за да остана без думи...Жалко, че съм пропуснала такова яко парти, но все пак някой трябва да работи и да е в състояние да си изпълнява задълженията,така сме ние служителите с фиксирано работно време,жертви трябват....  Надявам се да има подобно мероприятие скоро, да наваксаме пропуските :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися, ти си бил много джапнал бе, бутилките бяха общо 5 броя. 4 по 0.700 в Мармалад и една литрова в Караокето. Много джапнахме снощи направооо още ми пляскат сандалите. И накрая хапнахме по 2 шкембенца, само ме е яд, че не си допихме бирата! Трябва пак! Днес или утре, или пък и днес и утре!

Аааа, как пропуснах. Специално искам да изкажа възхищението си от Ники coverdale и Пепи pechatara, Много хубаво си джапнаха и те! :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.