Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кормилна рейка от 1.9д на 1.3мпи


unogundur

Recommended Posts

Здравейте,въпроса е дали кормилна рейка от 1.9д става на 1.3мпи.1.9д е със серво,а другата не е!Сервото е

цяла отделна система с маркучи казанче и помпа .Та питането е ,къде може да се върже тази помпа на шкодовият двигател на 1.3мпи,ако вообще може.Питам ,защото си смених оригиналната с едно боклуче за 130 лв.от ония магазин на симеоновско шосе ,която така трака в червяка и има ужасен луфт,че я изхвърлям на секундата.Ако не става ще си ремонтирам старата ,дето на 160 хилки още не тропа поне в червяка.Тази от 1.9д изпада комплект изгодно.Преварително

благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че хидравличните рейки са едни и същи,даже целите системи като цяло.Аз имам Фелиция 1.3MPI с хидравлика на волана и хидравличната помпа е закрепена ниско долу,но не съм сигурен чрез цяла стойка или по-скоро е хваната с нещо като планки.Просто досега не съм се занимавал с хидравликата и затова не знам.Нека по-запознатите колеги кажат.

 

ПП : Сега проверих и в книгата на К.Косев пише че на 1.6АЕЕ и 1.9АЕF са еднакви целите сиситеми.Пише,че имало разлика единствено в "уплътнителя на системата от тръбички".

Мисля че и при 1.3 ще е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се занимавай, няма да е толкова просто че и евтино имплантирането на хидравлична, ами вземи си оправи китайската. Всичко се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.