Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Използване газ за горене за прочистване


martines -13

Recommended Posts

Здравейте на всички! Аз съм отскоро във форума и имам шкода фабия 1.9 ТДИ 105 коня. Някой слагал ли е газ за горене за прочистване? ](*,) smile012 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще сипваш нещо, по-добре си вземи добавка - Castrol TDA, Redex или нещо от сорта. Лично мнение, никого не ангажирам с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

И на мен един прехвален майстор ми беше казал да сипя газ за осветление с идеята да се почистят дюзите. smile150

И аз със всичкия си акъл го направих в съотношение 10/1 бензин газ,както ми бе казал онзи измекяр.

Дюзите се отпушиха, но след 2000км. мотора отиде в надин, щото почна да пуши като локомотив и хапваше литър масло на 500км . А пък къв нагар имаха буталата като махнах тиквата....страхотия. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да сложиш, обаче няма да постигнеш нищо друго освен по-лесно палене при отрицателни температури. За почистване и дума да не става. Ако все пак решиш да рискуваш за да пали по-леко в студа то допустимото (доказано от опит, не е от производителя) е 3 %.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.