Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Няколко въпроса за Шкода Октавия 1,9 тди 97г.


liusko

Recommended Posts

Така започнаха проблемите с новата ми кола. :D Имам няколко въпроса колко пари и от къде мога да си взема предно стъкло(втора употреба),защото ми казаха че не си струва да си копувам ново,както и дръжка за задна лява врата? Ако може да ме ориентирате за цена и евентуално място в София да го купя? И последното нещо като заключа от дясната врата се свалят всички прозорци,от къде може да е проблема ? Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така започнаха проблемите с новата ми кола. :D Имам няколко въпроса колко пари и от къде мога да си взема предно стъкло(втора употреба),защото ми казаха че не си струва да си копувам ново,както и дръжка за задна лява врата? Ако може да ме ориентирате за цена и евентуално място в София да го купя? И последното нещо като заключа от дясната врата се свалят всички прозорци,от къде може да е проблема ? Благодаря ви предварително.

 

Само подай информация коя октавия е това :) Едно или две, че има две разновидности на "октавия 1.9ТДИ" :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за стъкло и врата не мога да ти кажа, но мисля че колегите ще споделят. При мен, когато заключвам от шофьорската врата (от другата страна нямам ключалка), завъртя ключа до край и задържа всички прозорци се затварят, аналогично при откючване и задържане на ключа в крайно ляво положение прозорците се отварят. Извинявам се за глупавия въпрос : "Сигурен ли си, че заключваш" ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам 25 лева за дръжка на задна лява врата много ли са :?

:lol: добре, а мислиш ли, че и да я намериш с 5 лв по малко би си струвало да ходиш насам, натам да я търсиш ? Взимай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.