Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нямам къси светлини на рапида


ickata_74

Recommended Posts

Има,виж дали не са изгорели.Трябва да са 2 бр. - за лява и дясна страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Добре дошъл първо. Бихме се радвали да ни представиш Рапида / може да си пуснеш една тема примерно като имаш време - интересно ще е за доста хора - какъв е, от кога го имаш, някой от познатите ни ли е и т.н. - малко са вече тези коли и винаги се радвам , а и не само аз предполагам, като се появи още някой :)

 

 

Относно светлините както и lent ти е писал - виж си първо предпазителите. Аз лично съм имал и случай / преди на120-ката/ да ми нагори и самия ключ за включване на светлините . Също има и реле, което евентуално може да направи беля.... Виж в този ред.

 

Поздрави s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.