Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги, трябва ми опитен специалист по ауспуси в София.


Цецо75

Recommended Posts

Става въпрос за следното - ще монтирам нова турбина на колата. Горещия изход на новото турбо е с накрайник като за старите TDI-та (3-ка болтове) , а текущия ми е леща (О2 BKC e колата).

 

Трябва да се махне катализатора, да се отреже текущия накрайник и да се присади 3-ката накрая. Имам компонентите, ама ми трябва някой заварчик, който да има парчета тръби , кривки и т.н. при него. И да е опитен в заварките - абе трябва си ми гърнеджия, ама не е тривиална работа - пипкава е, трябва да се мисли, не е проста ампутация на катализатор. Трябва да се направи добре, все пак яка турбина слагам, трябва да диша добре.

 

Да имате някой в предвид, на който ще му се занимава и ще го направи като хората?

 

Условието е да е в София, да е добър майстор и да не претупва нещата. Освен това трябва да е на сравнително лесно място, защото колата ще му я закарам с теглене до там. Няма как да я карам само на турбина, ще мята огън и ще реве ужасно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крафт на околовръстното!

Имат парчета всякакви и огъват тръби с машина. Те ми правиха последно гърнетата и трябва да ти кажа, че ме изненадаха с добрата си работа.

 

Познавам ги и мога да ти съдействам да ти обърнат по-специално внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крафт на околовръстното!

Имат парчета всякакви и огъват тръби с машина. Те ми правиха последно гърнетата и трябва да ти кажа, че ме изненадаха с добрата си работа.

 

Познавам ги и мога да ти съдействам да ти обърнат по-специално внимание.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен Лазаров от "Лазаров 90" ми е правил гърне, и съм сравнително доволен. Много си разбира от работата, само че за гърнетата, които прави, има и негативни отзиви. Иначе отношението и цените са супер, а и при мен сякаш се получи, вече 3 години карам с това гърне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.