Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Щора за 5-тата врата


Favorit

Recommended Posts

Колеги преди време, имаше теми където беше коментирано по въпроса. Иска ми се да си сложа една оригинална щора на Октавията отзад но не помня каква беше цената и откъде си бяха поръчвали колегите... Не държа и да е нова но едва ли ще намеря втора употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питал съм тук (най отдолу има *.xls файл с ценоразпис) и на още едно място. По принцип за О1 има само за комби, но не и за останалите. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еднакви са smile091

Моля те бъди малко по-многословен: на О1 и О2 ли са еднакви? :idea:

Или за комби и лифтбек :?:

Вносителите от сайта, който съм посочил явно не са в час с това изделие .........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора,КАКВО СТАВА В ТОЗИ ФОРУМ???

Цецо ми се обажда щото помислил че говоря за Щората над багажника на комбито.А те му казали че струва 300 и нагоре,а аз какви цени съм обявявал.Друг ми се обажда ,дали не била втора употреба моята за толкова пари и иска да я купува....Трети,какво било това 105.....Ами 105 пари значи струва.Няма да посочвам някой размер в сантиметри я.

Аз къде съм казал,че щората е за багажника????Вие какво си мислите ,аз не мога да зная.Колата на колегата Фаворит е Октавията на Иван-брата на Коко.Синята Лауренка,която е направена с РС-визия отвън.ВСИЧКИ Я ЗНАЯТ ВЪВ ФОРУМА.Тази кола НЕ Е КОМБИ!И ОСВЕН ТОВА ЧОВЕКА ПИТА ЗА ЩОРА ЗА 5-ТА ВРАТА, НЕ ЗА БАГАЖНИКА!Щорите за 5-тата врата на ок1 и ок 2 стават от едната на другата и обратно!......И отнова съм обвинен,че съм много лаконичен ,и че по-добре не трябвало да се обаждам

Ами..няма да се обажда,когато нямам време да се обяснявам.

поздрави :D

п.п.извинявам се на колегите за големите букви...но на мен ми писна пък да ме обвиняват ,когато искам да помогна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щорите за 5-тата врата на ок1 и ок 2 стават от едната на другата и обратно!

 

Добро утро. :D

Това ми е достатъчно. Благодаря! smile056

 

П.п. За всичко останало, което е написано - изобщо не знам за какво става въпрос ....... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора,КАКВО СТАВА В ТОЗИ ФОРУМ???

Цецо ми се обажда щото помислил че говоря за Щората над багажника на комбито.А те му казали че струва 300 и нагоре,а аз какви цени съм обявявал.Друг ми се обажда ,дали не била втора употреба моята за толкова пари и иска да я купува....Трети,какво било това 105.....Ами 105 пари значи струва.Няма да посочвам някой размер в сантиметри я.

Аз къде съм казал,че щората е за багажника????Вие какво си мислите ,аз не мога да зная.Колата на колегата Фаворит е Октавията на Иван-брата на Коко.Синята Лауренка,която е направена с РС-визия отвън.ВСИЧКИ Я ЗНАЯТ ВЪВ ФОРУМА.Тази кола НЕ Е КОМБИ!И ОСВЕН ТОВА ЧОВЕКА ПИТА ЗА ЩОРА ЗА 5-ТА ВРАТА, НЕ ЗА БАГАЖНИКА!Щорите за 5-тата врата на ок1 и ок 2 стават от едната на другата и обратно!......И отнова съм обвинен,че съм много лаконичен ,и че по-добре не трябвало да се обаждам

Ами..няма да се обажда,когато нямам време да се обяснявам.

поздрави :D

п.п.извинявам се на колегите за големите букви...но на мен ми писна пък да ме обвиняват ,когато искам да помогна...

 

Я не си образувай нерви за глупости ;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо ми се обажда щото помислил че говоря за Щората над багажника на комбито.А те му казали че струва 300

На тоз пък какво му влиза в работата да се обажда, да пита не знам

Както и да е

А най -важния въпрос - освен, че пречи на видимостта при даване назад и за гъзарлъккаква и е функцията на тая щора???

Само не ми казвайте, че пази от слънце - smile091 достатъчно маниаци има тук, които не си оставят колите на слънце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичовете които късите са им като дълги не те заслепяват в огледалото за обратно виждане вечер. Много мразя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо ми се обажда щото помислил че говоря за Щората над багажника на комбито.А те му казали че струва 300

На тоз пък какво му влиза в работата да се обажда, да пита не знам

Както и да е

А най -важния въпрос - освен, че пречи на видимостта при даване назад и за гъзарлъккаква и е функцията на тая щора???

Само не ми казвайте, че пази от слънце - smile091 достатъчно маниаци има тук, които не си оставят колите на слънце

Аз на Цецо не се ядосвам,защото се чуваме често с него,но как пък и другите са недоволни и неразбрали....

както и да е...ама то на кой каквото му трябва и за каквото си мисли това му се иска да прочете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле в тоя форум ще стане скоро като в каубойски бар :)

 

Хубаво де виновен съм, щото реших, че Краси говори за задната покривна щора на комбито, мойта О1 си няма горката. Нали знаете - на който каквото му се иска, това сънува.

 

Оттам bega4kata обяви някаква прилична цена от 105 кинта. Нова в при едноличните търговци е 700 лв (тая дето аз търся)! И аз реших, че е видял в някоя варненска морга да се продава и се свързах с него. Разбрахме се с него и всичко си беше ОК. До днес, влизам тука - то война пак станало.

 

Егати, държа МНОГО ДЕБЕЛО да намекна, че това ми е първия пост по темата, а гледай какво стана..... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.