Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Има ли Фелиция без климатик филтър за въздуха в купето?


Toshiro

Recommended Posts

Много боклуци влизат в купето - явно карам из по-прашни места, та си мислих дали няма някъде филтър който да се смени или ако няма да се сложи такъв?

Моля ако ми е глупав въпроса да не ми се смеете много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едни гъби с активен въглен , които се слагат върху решетката на парното и се продават в почти всички магазини за Шкода , но не знам като се намокри от дъжд дали няма да ти се потят стъклата (да каже някой , които е ползвал).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми няма климатик и има фитър за въздуха в купето.Филтъра е този,за който споменаха колегите.Несъм забелязал да се получава повишено запотяване на стъклата,въпреки,че филтъра се е мокрил веднъж - дваж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми няма климатик и има фитър за въздуха в купето.Филтъра е този,за който споменаха колегите.Несъм забелязал да се получава повишено запотяване на стъклата,въпреки,че филтъра се е мокрил веднъж - дваж.

А през зимата не замръзва ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв филтър се предлага от Еура Тек и дори са два вида, единия е прахов и поленов а другия е въгленов. Могат да се монтират и двата едновременно.

 

Ето филтрите в каталога:

http://picbg.net/u/48572/42759/514361.jpg

 

Останалите аксесоари от него също са интересни, но за жалост повечето не могат да се поръчват вече.

 

Ето темата с каталога:

viewtopic.php?f=16&t=22172

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 лъва струва при нас.Ако ти се изпотява стуклото при дъжд махни бялата част и нема проблем,аз така съм направил ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 лъва струва при нас.Ако ти се изпотява стуклото при дъжд махни бялата част и нема проблем,аз така съм направил ;)

Къде е това при вас, че проявявам сериозен интерес? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Казанлък в сайта на БУЛДИМ ли да гледам... Еуратек Хасково не бяха чували като ги питах май месец... В каталозите на Филтрон го има този панелен филтър - К1100 му е номера, ама 22 лева ми поискаха в града и много ми се виждат. За сега закрепих положението с един филтър от Опел, но малко поизрязан. Къде да си го поръчам оригиналния? И тази гъба и нея я искам, ако е в рамките на 10тина лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Казанлък в сайта на БУЛДИМ ли да гледам... Еуратек Хасково не бяха чували като ги питах май месец... В каталозите на Филтрон го има този панелен филтър - К1100 му е номера, ама 22 лева ми поискаха в града и много ми се виждат. За сега закрепих положението с един филтър от Опел, но малко поизрязан. Къде да си го поръчам оригиналния? И тази гъба и нея я искам, ако е в рамките на 10тина лева.

Ето , къде има инфо за " БУЛДИМ " - гр.Казанлък - viewtopic.php?f=15&t=8928

А и в гр. Пловдив , също може да ти свърши работа - viewtopic.php?f=15&t=17156

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.