Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за ширина на джанти Октавия 2


group4dam

Recommended Posts

Може и да има тема, но аз нея намерих. Мога ли да сложа 8,5J и дали же опре на пълен оборот?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да има тема, но аз нея намерих. Мога ли да сложа 8,5J и дали же опре на пълен оборот?

 

Здрасти,

 

Има-има, доста подробно разисквана... --> Лети джанти за О2 - размери?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

group4dam: ......"дали же опре"...

:-k

 

Коиловци е село в Плевенско, в което всички говорят "френски".

Двама се теглят и единия пита:"Жа опре ли, жа опре ли?", а пък другия:"Жа опре, уй жа опре"! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да има тема, но аз нея намерих. Мога ли да сложа 8,5J и дали же опре на пълен оборот?

 

Здрасти,

 

Има-има, доста подробно разисквана... --> Лети джанти за О2 - размери?

 

Поздрави

 

Благодаря,но няма отговор там. Май ще трябва да се пробва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, бега4ката го е дал. А щом той го е дал - може да му се вярва, той е сменил доста :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спред service manual-а се допуска до 7,5 J за VRS. Това не означава, че и по-големи няма да влязат де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами там е писал, че беше с 8J, така, че другото много близко ли ще е, не се знае :) Той може да каже...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да има тема, но аз нея намерих. Мога ли да сложа 8,5J и дали же опре на пълен оборот?

 

Зависи на колко цола и с какъв размер гуми. Предните може да не опират а задните! Дай пове4е инфо какво искаш да постигнеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да има тема, но аз нея намерих. Мога ли да сложа 8,5J и дали же опре на пълен оборот?

 

Зависи на колко цола и с какъв размер гуми. Предните може да не опират а задните! Дай пове4е инфо какво искаш да постигнеш?

 

18" 235/40/18 ЕТ32

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

18" 235/40/18 ЕТ32

 

 

По-добрият вариант е 225/40R18 - така има най-малка разлика в диаметъра спрямо оригиналният размер. Също по-добре и без проблем ще е 7,5-8,0 J

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами там е писал, че беше с 8J, така, че другото много близко ли ще е, не се знае :) Той може да каже...

 

Поздрави

ЗА СЕГА СМЯТАМ ДА СЕ ВЪЗДЪРЖАМ ОТ КОМЕНТАРИ ПО ТЕМИТЕ

само в НЕтехническите раздели ще си пиша за разтоварване :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.