Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лампата на ръчната спирачка мига и има троен бип.


petar_kir2000

Recommended Posts

Здравейте,

Днес както си карах Шкодака изведнъж ме изненада троен сигнал от арматурното табло и замига лампата на ръчната спирачка. Веднага спрях и проверих дали не съм я дръпнал, но не. Поогледах под колата, но не констатирах да е заседнало жилото на ръчната спирачка. След известно време изчезна, но в последствие отново се появи.

От какво може да е това? :(

 

Skoda 1.9 SDI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвателя е блокирал, друго няма какво да е. Или кабела е протрит и замасява някъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва да е включвателя или кабела, защото когато загасих колата, мигането беше спряло, а после след известно време (колата е неподвижна и ръчката не е пипана), алармата отново се появи. :o

Може ли това да регистрира нещо друго? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, я виж спирачната течност?

Именно!

На мене кучета ми бяха драли и скъсали и двата спирачни маркуча и тoчно това беше сигнала.

Е в последствие и педала :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, я виж спирачната течност?

Именно!

На мене кучета ми бяха драли и скъсали и двата спирачни маркуча и тoчно това беше сигнала.

Е в последствие и педала :)

 

Поздрави

 

Абе кучетата не са ми изяли маркучите, а километрите май са изяли накладките...

 

Прав излезе ikonoma! Беше паднало нивото на течността. :smt017

 

Долях малко DOT 4, колкото да не ми прави въртели алармата, ама май трябва да стягам портфейла за смяна на накладките, че направиха 50 000 и повече км. за предните и 100 000 за задни.

 

Някой да даде идея от къде и какви да купя в СФ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти освен накладките си погледни отвътре задните барабани че някое цилиндърче вече си е отишло най-вероятно. И скоро пак ще бипка шкодата... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....................................................................

 

Някой да даде идея от къде и какви да купя в СФ?

На ЛС , съм ти дал координати .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти освен накладките си погледни отвътре задните барабани че някое цилиндърче вече си е отишло най-вероятно. И скоро пак ще бипка шкодата... ;)

 

Ти как познаваш така от разстояние... =D>

Цилиндърчетата бяха изтървали и на двата диска!! Сега е пушка отново!

Благодаря! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти освен накладките си погледни отвътре задните барабани че някое цилиндърче вече си е отишло най-вероятно. И скоро пак ще бипка шкодата... ;)

 

Ти как познаваш така от разстояние... =D>

Цилиндърчетата бяха изтървали и на двата диска!! Сега е пушка отново!

Благодаря! s_flag

 

Бе незнам и аз. Налучквам сигурно... :D;) Важното е че си я оправил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.