Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гуми през Еконт?


Цецо75

Recommended Posts

Вероятно някой е пускал гуми през Еконт, а?

 

Колко ще да е цената за междуградски, 4 гуми без джантите? Гумите са стандартни 195/65/15.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куриерите за такива неща работят с тегла!

 

П.С: Спиди имат опция: Икономична пратка (идва след 2 дни), там се спестява някой лев. Ако е до поискване (офис) , още някой и така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еконт си имат тарифен калкулатор и можеш да си сметнеш ако знаеш колко кг тежат гумите. Както спомена и колегата по-горе има и разлика в цената на доставката когато е от офис до адрес или от офис до офис и т.н., както и срока на доставка. Тези неща можеш да си ги сметнеш с калкулатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съвсем случайно заложих в калкулатора на Еконт 60 кг примерно тегло за 4-те гуми - доставка от София до Пловдив, офис до офис преди колегата да напише горното и ми излезе 35.60 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хе хе, аз знам как се работи с интернет. Ама не знам колко тежат 4 гуми :) Затова питах някой дето да е пращал да каже направо колко е платил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега, но след като знаеш как се работи с интернет , да беше се разтърсил за тегло на съответната гума (марка-размер) и след това да си ги беше сметнал на калкулатора.

 

Пускаш тема, не уточняваш, че ти трябва само тегло. Колегите ти пишат, а ти най-накрая..............

 

Да си беше формулирал тогава правилно темата и заглавието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе брат ти ако можеш да ми кажеш сайт дето да пише теглото на гумите, ще те черпя бири :) Тая информация ревниво си я крият производителите. Та няма как да разбера колко тежат, но понеже предполагам, че е нещо стандартно, питам за някой който е пращал/получавал подобни гуми.

 

Честно, идея си нямам колко би трябвало да тежи един Michelin Alpin A4 195/16/15 :) И гуглето не ми помага особенно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенкс :) Бирата засега е виртуална smile159 поне докато не се появи възможност за реална :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи малко съм попрекалил с предположените 60 кг. - това май би трябвало да е теглото с джантите:)

 

Иначе Цецо75, не се сърди, че написах адреса на калкулатора на Еконт. Знам, че нямаш проблеми с ползването на Интернет и си го намерил много преди да отвориш тази тема, но го направих за да е по-прегледна, пълна и полезна темата.

 

Иначе интересно ще е дали има някакъв сайт, в който се дават размерите и теглото на различните марки и модели гуми. И аз потърсих но до някаква по-пълна информация не съм се добрал още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.