Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ATD ангренаж


ikonoma

Recommended Posts

Здравейте!

 

Дойде време за смяна на ангренажа, купил съм необходимите части + водна помпа през зимата, а погледнах сервизното ръководство и етката едва сега. Леко съм уплашен, защото гледам, че има два вида обтегачи (хидравличен и механичен?), като единия е за мотори от 04.2001, а другия от 05.2001. Това, което схващам е, че моя е възможно да е от двата типа. Има ли нещо такова и в крайна сметка кое трябва да се сменя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В каталозите като си си купувал частите,този който ти ги е продавал е трябвало да ти иска номера на двигатела.Защото са до номер на дв. обтяжните с хидравличния и са цифри.В каталозите си пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охх, дано имам късмет, дадох си VIN номера, но дали са го взели под внимание - не знам. Моя е 2003 година, как мислиш, по кой начин ще е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята Фабия е със същия мотор и имаше колебания относно ангренажния комплект когато и купувах частите за пълното обслужване. За да се избегне налучкване започваш смяната, сваляш твоите части и си купуваш спрямо тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.