Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

голям луфт на вътрешното каре


jemy

Recommended Posts

колеги искам да попитам вътрешното каре на шкода фелиция. самото каре като го хвана играе нагоре надоло и то много от колкото трябва да е според мен.ако някои е имал същтия проблем да каже какво е направил за да се оправи :?: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги искам да попитам вътрешното каре на шкода фелиция. самото каре като го хвана играе нагоре надоло и то много от колкото трябва да е според мен.ако някои е имал същтия проблем да каже какво е направил за да се оправи :?: :?:

Не трябва изобщо да играе. Така беше и моята и докато го сменя ми докара още един проблем. Ако е дизелова струва 45 лв с даржача. Смени го по навреме , защото разбива и лагера на диферинциала. Така стана при мен - карах я 1 месец и а днес а утре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да дизелова е и днеска я карах на един познат маистор и тои каза че и лагера е за смяна лесно ли се сменя тоя лагер

ако е на диферинциала е трудоемко ако е на главината лесно но е само отвиваш шарнира и макверсона, сваляш супорта. и полоската развиваш и се сваля и в секои сервис за 5 лева трут щети го сменят само на преса се набива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.