Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какъв е този датчик?


tosho_dobrev

Recommended Posts

Колеги, имам един датчик, който стои разкачен свободно пред двигателя някъде над радиатора.

Датчика се вижда на следната снимка:

http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... 11007.jpg/

Пробвах да го натисна, но на таблото не излиза никаква индикация.

Колата е Октавия 1 1.9 TDI 90hp 2005 година

 

Някой знае ли за какво служи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми прилича като на датчик при отваряне на предния капак. Примерно за алармата smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря за отговорите. Огледах ключалката на предния капак и открих две дупки за закрепване на въпросния датчик.

Ако е за алармата не трябва ли тя да се включва постоянно понеже датчика досега ми е отчитал постоянно отворен капак?

Има ли възможност да нямам аларма понеже при силно ритане по гумите и клатене на колата не се включва никаква аларма.

Имам оригинален сгъваем ключ с 2 бутона и на шофиорската врата при заключено положение мига малка червена лампичка.

Как мога да разбера дали имам аларма?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш аларма, а и да има, вероятно тя нама обемни датчици. За да пробваш заключи с дистанционното и отключи с ключа. Ако не се разсвири - няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.