Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с вдлъбнатина...


mitko66

Recommended Posts

Тази вечер е имало "дивеене" на тинейджъри (мутанти) пред блока, алармата ми се е пускала, има следа от топка но предния капак, както и вдлъбнатина над фара, все едно някой се опирал на капака или е сядал на него...опитах да я изправя натискайки наоколо но само влоших положението...не ми се занимава с каско и т.н... как най бързо (и къде?) могат да ми оправят колата...вдлъбнатината е малка, но много дразнеща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, май няма да мине без каско, мислех, че няма да е толкова скъпо изправянето на такава дреболия, но се оказа :?

за каското проблема е друг-ЕТ много държат да пребоядисат целия детайл, за мен това е неприемливо след като намерих фирма която може да го оправи без да боядисва и китосва...и се започва една разправия, ще видя докъде ще я докараме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми то може и по експертна оценка и тогава ще ти дадат парите след месец примерно и можеш да идеш да си я изправяш където искаш, а не да ходиш в техен доверен сервиз- в случай че не бързаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е, че колата е лизингова и не дават да ходи никъде другаде освен там....трябва изрично съгласие от управителя на ет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей този сервиз : Ветек разполага с технология на изправяне на детайли без бой, кит и боя . :)

Плюс това е доверен на ЕТ и няма да има проблеми ...Пробвай там !

 

http://vetekbg.com/

 

Я виж шкодичките :

 

http://vetekbg.com/index.php/joomla-license?start=80

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее...златен си за линка, сега говорих от човека от Ветек, трябва да го види и има шанс да стане при него...интересно от ет дори и не споменаха за такава възможност...ще черпя ако стане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.