Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Циганските убийства и отговора на Пловдив


riator

Recommended Posts

Елементи на дирижиране на нещата в момента със сигурност има. А народа е прост, много прост, бе. Погледнете политиците(те са си от народа) - първата им работа като станат такива е "да се налапат" , после за роднините, внуците си, разни държанки. До такава степен, че почват да си мислят, че всички сме като тях и не могат да се появят нормални естествени водачи на стадото. Създават една илюзия за невъзможност и "вечност" на "системата". А дефакто тя е просто един сапунен мехур. Кога ще се пукне ? Единствено, когато всеки един от нас(или поне по-голямата част) осъзнаем цялата безсмислица. ЗАщото - наистина какъв е смисълът да трупаш богатства и власт, ако ще ги използваш за да вредиш на хората ??? А всъщност - вредиш на самия себе си, но...

Това си е чиста комплексарщина. И мисля, че тези хора са много по-нещастни от всеки един от нас.. Когато повече хора осъзнаем това много добре - тогава нещата ще си дойдат по местата. Който манипулира циганите и скинарите и т.н. просто си губи времето. Истински важните неща ги пропускаш докато се бориш за власт и пари. Единствено наш избор е - да спрем да взимаме за пример - еди кой си "политик" и еди коя си мутра, които били много "велики". Всеки е велик.. всеки човек си е велик сам по себе си. Дори и малкото цигане от маалата.

Нещо не схванах мисълта ти!Самия ти пост,прилича на начинаещ политик(с голяма доза популизъм),а вече имаш и последователи :D .Въпрос:гласувал ли си някога?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • riator

    13

  • Цецо75

    8

  • FAV135

    7

  • vve

    5

Най-много писали в темата

Нещо не схванах мисълта ти!Самия ти пост,прилича на начинаещ политик(с голяма доза популизъм),а вече имаш и последователи :D .Въпрос:гласувал ли си някога?

 

Не ме слушай, слушай само себе си. :D. Просто е. Не се притеснявай, че не разбираш - нормално е. Пий една ракия или сокче и аз ще пия за тебе, това е важното.

 

Да ти кажа ли аз какво правя - когато нещо ми е гадно, не пиша във форума.. Пиша когато ми е готино - така не е ли по-дoбре , а?

 

И както много добре знаем едно и също нещо прочетено по два различни начина води до коренно различен резултат.

Пример:

"Да се обеси, не да се помилва"

"Да се обеси не, да се помилва"

Първото направо затрива човека.

Така че всеки разбира това което чува по различен начин и в това няма нищо странно и фатално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах един репортаж по някаква телевизия преди още да отидат рокерите и там другите помощници на хората от Катуница и в него репортера зададе въпрос на един от протестиращите срещу какво протестират и човека отговори - срещу престъпника Кирил нам си къв си , а в следващия момент се появява някакъв национален протест ръководен от един болен мозък и надяващ се да натрупа от него дивиденти , който е воден от етнически предразсъдъци ... това ако не е изкривяване на истината и изместване на темата здраве му кажи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не схванах мисълта ти!Самия ти пост,прилича на начинаещ политик(с голяма доза популизъм),а вече имаш и последователи :D .Въпрос:гласувал ли си някога?

 

Не ме слушай, слушай само себе си. :D. Просто е. Не се притеснявай, че не разбираш - нормално е. Пий една ракия или сокче и аз ще пия за тебе, това е важното.

 

Да ти кажа ли аз какво правя - когато нещо ми е гадно, не пиша във форума.. Пиша когато ми е готино - така не е ли по-дoбре , а?

 

И както много добре знаем едно и също нещо прочетено по два различни начина води до коренно различен резултат.

Пример:

"Да се обеси, не да се помилва"

"Да се обеси не, да се помилва"

Първото направо затрива човека.

Така че всеки разбира това което чува по различен начин и в това няма нищо странно и фатално.

Ахам,ясно!Ти си нещо като професорите от БАН.Нарича се противоречие със себе си smile056 .Еми намерил си трибуна,изявявай се,ама май форума е автомобилен.Което води до коренно различен резултат!Поздрави!И айде да пием по едно...Та не разбрах,гласувал ли си някога?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам,ясно!Ти си нещо като професорите от БАН.Нарича се противоречие със себе си smile056 .Еми намерил си трибуна,изявявай се,ама май форума е автомобилен.Което води до коренно различен резултат!Поздрави!И айде да пием по едно...Та не разбрах,гласувал ли си някога?

 

Гласувал съм някога колега, а моят въпрос към теб е "Защо питаш и какво общо има с темата за некви си цигани некАде си? Ами хайде да пием по едно. Какво те интересува за автомобилите? Има си други раздели за техническата част. Имаш ли въпроси по автомобилите или и там си "в синхрон със себе си" и всичко ти е ясно?

 

На колко години си освен това, ако не е голяма тайна smile092. smile048 Сега да не кажеш, че тук не е форум за свалки. Хайде да видим какво е, а не какво не е тук. Има си и модераторски екип, който прец енява разумно. Имаш нещо да кажеш явно, ами кажи го - просто е. Кажи го на всички, защо в мен се втренчи и се опитваш да анализираш мен, погледни себе си. Мен не можеш да промениш - няма как просто. Луд, ненормален, нормален, умен, тъп, какъвто съм, такъв съм. Това важи с пълна сила и за теб. Така че - гледай себе си. Това е идеята на моя пост, който така възбуди любопитството ти. Всеки да погледне себе си. Това е , нищо друго нямаме освен себе си. Това, че на теб ти звучи отвлечено си е единствено твой проблем. А ако имаш нещо за колите или както е модерно автомобили, типтроници, мултимегатроници и други конкретно естествено можем да говорим конкретно.

И естествено че ще пием по няколко.

Ще гледам да чета повече и особено да прочета твоя отговор на въпроса "Защо питаш дали съм гласувал?"

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да изпием по едно !

И да спрем с дразгите. Всеки си изказа мнанието, тъй че мисля няма нужда от препирни!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах един репортаж по някаква телевизия преди още да отидат рокерите и там другите помощници на хората от Катуница и в него репортера зададе въпрос на един от протестиращите срещу какво протестират и човека отговори - срещу престъпника Кирил нам си къв си , а в следващия момент се появява някакъв национален протест ръководен от един болен мозък и надяващ се да натрупа от него дивиденти , който е воден от етнически предразсъдъци ... това ако не е изкривяване на истината и изместване на темата здраве му кажи.

 

Да гледах го това нещо, но то на кого не му е ясно, че това което правят разните манипулатори(айде да не споменаваме имена) е да прецакват всъщност националната идея. Хората по света използват енергията на национализма, за да градят, погледнете примерно Япония, някои тук се опитват да я похабят за безсмислено противопоставяне. А не може ли да ни текне примерно щурата идея "Нашите мангали - най-добрите мангали на Европа". Те че са си цигани е ясно, ама всеки човек, дори и циганина иска да става по-добър. Така си мисля... Трябва да гледа хубави работи, да чува хубави работи и той ще стане поне малко по-свестен.

Хаха, май трябва да се спра, че колегата да не се окаже вярно прав, че имам политически уклон...

Ама какво пък - светът и обществото се базират на идеи. Няма идеи - няма свят и общество. Новият супърб е бил в главата на някого преди да излезе. Ако той го беше оставил там, щеше "да си го кара само той" :smt004

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да изпием по едно !

И да спрем с дразгите. Всеки си изказа мнанието, тъй че мисля няма нужда от препирни!

 

smile027

 

Ахам.. хайде... Освен да дойда на срещата на НИМ, ама там май не се пие, но все ще измислим нещо?

Това сериозно го казвам.

Ийй ето как се получава.. може някой да ме инспирира да дойда по супер странен начин, не се знае ..

Хайде успешна събота на абсолютно всички Шкода маняци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Освен да дойда на срещата на НИМ, ама там май не се пие, но все ще измислим нещо?

Това сериозно го казвам.

...

 

Биричка се подпийва smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KLM, KLM, разбираш ги нещата... ама наистина, вземи пийни едно, че май само в тая сфера си вещ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стаа в таа Дръжава ,бе?!http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4170391

 

Ето как циганите са защитили правото на цигането да краде,щото сигурно и това го считат за тяхно право!Направо съм бесен!Полицията естествено само констатира!За пореден път се убеждавам,че няма как да си решим проблемите само с приказки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,пичовеееее,превърнахме протеста в Циганска работа като чисти Българи!Съгласен съм,че сапун не достига и те са подходящ материал,ама не съм съгласен келеши,малолетни и всякакви безделници да опорочават протест с идеалистична и правова идея.Всичко това го казвам от позицията на фотожурналист който отразяваше първия протест в София,като начало заплахи в последствие бяхме оплюти в буквалния смисъл,а накрая имаше и опит за ритници!

Направете си изводите с какво отношение и чувства останах към протестиращите.....

 

П.С

 

Забравих да спомена бутилките които летяха по нас,стъклени и пластмасови пълни с вода за павета няма да говора но за вандализма по Витошка!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко стаа!? Всеки има право да протестира, ако му се отнема поминъка... Те тава става smile021 Едно чаве отива на работа, а някакви самозванци му отнемат изконното право, дадено от Бога (според циганската легенда защо Бог им дал кражбите и измамите, щото ги бил забравил и за тях не останали други занаяти - легендата не е майтап, има и други подобни).

 

На село почти няма човек, комуто да не са крадени животни, железа от двора, зимнина, а на една бабка й останала къщата съвсем празна, взели са дори креватите (!!!), само защото е имала неблагоразумието да не си е 3-4 дена у дома... Две години покрай гроздобера има полиция (!!!) на къра - пъдари, майна, не е ташак работа...

 

Преди няколко седмици на село на дядо ми приятел отива на лозето си. Сред лозята голям орех. Цигани "събират" орехи с ... брадви. Който е виждал орех и липа след циганска беритба, знае какво остава от дървото. Следва диалог: "Кво правите бре!?"; "Ти ли ще ни кажеш?". Тръгват с брадвите на харабия, нашият казва: "Стойте, имам пистолет!" (законен), тия не ебават патладжана. Стреля във въздуха, тия си мислят, че е газов тапешник. Стрелял в земята и като видели, че се вдига пушилка и че е непоколебим, натоварили се на талигата и запалили гърба на коня.

 

1. Трябва ли да се въоръжаваме като първобитни? (Наколните електромери са първа крачка назад към корените на цивилизацията и наколните жилища.)

 

2. Какво щеше да стане с този "дас", ако нямаше оръжие!?

 

ПП - "Дас", преосмислено от турското "гяур" на цигански означава "роб", иначе най-официално означава "българин", "дасикану" - български език, а България е "Дасиканипи"; за сравнение "ром" означава човек (не-роб), също "съпруг". това може да се провери в циганско-българските речници, които са в книжарниците. За системата "свой-чужд" у циганите може да се напише достойно антропологично и психолингвистично изследване, което ще докаже кой е "ксенофоб" и защо се самоизолират и не желеят да се смесват с "гаджо" или не-цигани. Да не говорим, че "расизъм" в случая с циганите е невъзможен, защото не са "негри", "червенокожи" или "жълти", а са "индоевропейци", при все това, че повече "индийци".

 

ПП2 - Случаят "Цар Киро" за съжаление е 10% цигания и 90% политика/мафия, но преплетени по особено красив начин. А запалянковците, за да са честни със себе си, нека започнат да навикват и чорбаджиите на собствените си клубове, защото всички са в 90-тях процента ;) И защо протестите са "час по омраза и вандализъм"? Излиза, че до обед мразим "Левски", "Ботев" или "ЦСКА", а следобед "циганите" и юруш да съборим някоя сергия, да запалим казан с боклук... То по тая логика всеки ден може да има нова "кауза", която заслужава доза вандализъм с обект, подбран на случаен принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спора тук не беше дали циганите крадат, дали трябва да бъдат оставени да крадат и т.н.

 

Спора беше дали това, което се случва е решение на проблема. Или просто удобно изпускане на парата и идеален почва за предизборна кампания. Аз продължавам да мисля, че сме свидетили на второто.... за съжаление.

 

Пак казвам - ако протестиращите бяха влезли, измъкнали Рашков и го бяха обесили на някоя лампа, нямаше да го оправдая, но щях да го разбера. Ако отидат и почнат да мятат камъни по народното събрание... щях да го разбера. Но това което става... нищо градивно не виждам в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.