Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Табло Рапид - ориентация на ключовете?


txl

Recommended Posts

Имам да сглобявам едно табло и ме терзае следния въпрос...

Таблото, което се монтира на Рапид - с четирите ключа по средата. Кабелите на всеки ключ тръгват на снопче от ключа и завършват в другия край с конектор. Всеки ключ може да се монтира на таблото така, че снопчето да тръгва надолу от ключа или на 180 градуса - да тръгва нагоре. Някой знае ли как стоят оригинално монтираните в завода (допускам, че може и да не са всичките в една посока)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглобявал съм го 3-4 пъти и всеки път съм ги слагал както ми е удобно никога не съм ги гледал, но мисля че са нагоре, поне ключа за парното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаците могат да се сложат и по двата начина също.

 

А отговорът на въпроса е, че изводите наистина трябва да сочат нагоре. Благодаря.

 

m06_56.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаците, може да презацепиш шлиците и да сочат всякак, но пак казвам че интервалния ключ маркиран с "C" няма как да обърнеш. Тоест има, но буквата ще е наопаки. Ако този ключ е маркиран със стъкло и чистачка, то чистачката е отдолу, нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.