Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблемче: Падна ми огледалото


maestroto

Recommended Posts

Днес както си карах колата и при едно разминаване с тир и нещо изтропа. Като погледнах....паднало ми огледалото, но не цялото огледало с механизма, а само стъклото и то само горният слой.

Спрях веднага, но беше на пърченца и нямаше как да се ползва.

Сега на механиза има някакво черно като фолио...дори пунктираната линия се вижда, но реално съм без огледало и лошото е, че е лявото, което е много важно.

 

Някой с подобен проблем и съвет от къде да взема и килко струва и може ли само стъкло или каквото се води защото това счупеното ми с стори много тънко за стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен счупеното огледало ми го поеха от Алианц. Предполагам, че като резервна част можеш да вземеш само цялото стъкло.

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен счупеното огледало ми го поеха от Алианц. Предполагам, че като резервна част можеш да вземеш само цялото стъкло.

 

Успех

Аз съм в Армеец...не знам дали ще го поемат. То много нелепо...както си караш и пада, без удар, без допир...

Аз сега ще търся нещо да залепя временно обикновенно огледало, че съм във Видин, пък трябва да се прибера до София

 

Ти как го заведе като щета в Алианц?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставих счупеното стъкло и отидох в Алианц (в ЕТ). Направиха оглед, снимаха и ми казаха, че ще се обадят като пристигне новото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставих счупеното стъкло и отидох в Алианц (в ЕТ). Направиха оглед, снимаха и ми казаха, че ще се обадят като пристигне новото.

Какво значи оставих счупеното? Смисъл в Алианц носи ли им останки от счупеното, защото при мен сега е само на фолио, но нямам огледалните счупени останки. Искат ли да ги видят или приемат без счупените остатъци?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен огледалото беше на "паяжина", но си беше на място. Ако го няма изцяло приемат, че е демонтирано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен огледалото беше на "паяжина", но си беше на място. Ако го няма изцяло приемат, че е демонтирано.

Да и аз така подозирах, че ще почнат да си измислят причина да не платят. Та затова се върнах преди 10 минути до "мястото на онцидента" и седин приятел и два фенера търсихме и събрахме доста останали частици и пърчета, та събрахме достатъчно мисля.

Странното е че докато събирахме бяхме спряли колата накриво, на аварийни и фарове, че да светят фаровете и да виждаме, двама с фенери в тъмното......, подминаваха ни над 30 коли, никой не спря да ни пита ко стява, нужда от помощ..... smile048

 

 

Добре дошли в България...

 

Дано със Армеец няма драми и да покрият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно, трудно ще падне само.Според мен някой го е напъвал с някаква нечиста цел наскоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно, трудно ще падне само.Според мен някой го е напъвал с някаква нечиста цел наскоро.

 

Ами напълно е възможно, въпреки, че колата през 90 % от времето е в гараж... но хора с нечисти намерения бол.

Факт е, че просто при разминаването с ТИР-а падна :-k

 

Един стъклар ми изряза едно обикновено огледало и го лепнах временно за да се прибера до София и утре ще ходя да видя в Армеец какво ще ми кажат за щетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.