Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Загубихме (частично) член на марката


Intoxicated

Recommended Posts

Резултата от това да влезеш по-бързичко в завой и да нацелиш пясък точно като спираш.. Завивах на ляво, идвайки от Гранд мол, на кръстовището на Авангард. Още не бях натиснал спирачката така да се каже и абс-а включи. Да се надяваме, че от ДЗИ няма да се направят на интересни понеже каското изтича след седмица и половина :) Ако не искат да я правят в ЕТ дали ще е възможно при bega4kata, барабар с някое друго подобрение като задни дискови и Eibach пружини? s_flag Хем най-сетне да се запозная и да си купя стикерче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно,колата ще стане.Другия път взимай завоите по-бавно и такива проблеми няма да имаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, най ме е яд, че ако нямаше пясък всичко щеше да е ок, но пък човек се учи от грешките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление трябва да изпитаме нещо за да имаме обица на ухото.Добри че си жив и здрав.Аз се уплаших,че си разкарал колата и си се насочил към друго.аиде с здраве. s_flag smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултата от това да влезеш по-бързичко в завой и да нацелиш пясък точно като спираш.. Завивах на ляво, идвайки от Гранд мол, на кръстовището на Авангард. Още не бях натиснал спирачката така да се каже и абс-а включи. Да се надяваме, че от ДЗИ няма да се направят на интересни понеже каското изтича след седмица и половина :) Ако не искат да я правят в ЕТ дали ще е възможно при bega4kata, барабар с някое друго подобрение като задни дискови и Eibach пружини? s_flag Хем най-сетне да се запозная и да си купя стикерче :)

 

 

До колкото съм запознат, bega4kata не извършва авто тенекиджийски услуги! За другите неща, може да помогне със сигурност.

 

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.