Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Щурек


bega4kata

Recommended Posts

пружини Айбах

амортисьори Билщайн

джанти Риал 7.5х17 ,ет36

ролбар

Пауърфлекс

едномасов маховик +съединител

От днес с хибридно турбо с пром.геометрия и дюзи. Деведесетте кончета са и доста малко и ще нарастнат леко.Целта е икономична ежедневка със 150-160 кончета.

Ремапа в понеделник при Тони.

post-2454-13845333245_thumb.jpg

post-2454-13845333249_thumb.jpg

post-2454-138453332492_thumb.jpg

post-2454-138453332495_thumb.jpg

post-2454-138453332497_thumb.jpg

post-2454-138453332499_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

150 p.s.,320nm

на налягане 1.4бара

Много приятно бърза и икономична стана МУДНАТА ДЕВЕДЕСЯТКА.Направена е така,за да е икономична ежедневка,с мигновенно развъртане на турбото в ниските обороти-под 2000.Мощноста и въртящия момент са дозирани хардуерно и софтуерно,според останалия хардуер-тоест 228милиметровия едномасов,/но не рейсинг кит/ съединител,стоковата безшумна генерация,и стоков кулер и турбо пътища.Целта беше приятна икономична ежедневка,но все пак ще трябва да се поработи ПОНЕ ПО СПИРАЧКИТЕ,защото започнаха сериозно и ОПАСНО да изнемогват на тази мощност на автомобила.Както знаете, 90 коня тди са с барабанни спирачки отзад.

Това ще следва...

post-2454-138453334626_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ейййй, супер. Браво. Май май трябва да последвам примера :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така! Много по-добре от барабана =D>

 

Ейййй, супер. Браво. Май май трябва да последвам примера :)

Аз го направих и сега вече предните ми малеят и не мога да си намеря шенкели за РС-овите дискове и апарати, които купих... :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз го направих и сега вече предните ми малеят и не мога да си намеря шенкели за РС-овите дискове и апарати, които купих... :cry:

 

Аз ще ти намеря бе Митаче! Имам човек който селеди по моргите и ги изкупува :lol: Аз вече си набавих апарати и супорти за 312 мм от него! сега го чакам да ми намери задни апарати и супорти за венилирани 256 мм.! Шенкелите за 312 мм, са като за 288 мм!

 

ПО ТЕМАТА:

Браво на колегата за ежедневната бегачка =D>

Има ли проект или само я засилва малко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,че пълня темата на колегата с ненужни постове,но стърсачката не можах да открия отговор на въпроса дали нещо трябва да се преработи по моста и какво е необходимо да се заменат барабанните спирачки с дискови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.