Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 1.4 mpi, ще намразя Skoda от моя автомобил


dimitar.kosev

Recommended Posts

Не работи на бензин, не иска да се изфорсира, прекъсва. Купих нови свещи, смених клапата над инжекциона и сега не знам на къде, а където съм сега нямам оторизиран сервиз на Шкода. Нямам идея какво още да купя. Помогнете.

 

PRR: Първа помощ - преведох ти поста. Втора такава няма да има!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото направих превод на написаното,колата май е на ГАЗ?И вземи да пишеш на кирилица,че голям зор да се разбере за какво става дума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не работи на бензин, не иска да се изфорсира, прекъсва.

Колега, дай малко предистория - например "от две години и половина колата се кара като такси само на газ и когато тази сутрин се опитах да премина на бензин и т.н. и т.н."

Няма внезапни повреди - за всяка една повреда автомобила започва да приказва, после да вика, а накрая и да пищи. Стига да има кой да го чуе разбира се.

Без да съм Ванга, но вземи си почисти дюзите /бензиновите/ на ултразвук - трябва да се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно проблемите са много! На бензин не пали......на ГАЗ не върви!

 

Намери си читав сервиз да я видят, щото не виждам как ще ти помогне някой от тук.

 

 

п.п. Марката не ти е виновна!

 

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.