Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фабия;2002г. 1,4 не работи на безин


haleev

Recommended Posts

Здравейте!

 

Шкода фабия не ми работи на бензин,периодично се е случвало и преди,но след като сваля дюзите и ги накисна,всичко се оправя.За съжаление този път нещо не иска да пали на бензин и след като направих операцията с накисваето на дюзите.

Пробвах помпата при завъртане хвърля бензин горе в марку4етата.Дайте съвет от какво може да е,накъде да се насоча.

Благодаря предварително....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправете ме ако бъркам, но запушени дюзи не се чистя с "накисване", а с ултразвук. :-k Може с това да опиташ. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Шкода фабия не ми работи на бензин,периодично се е случвало и преди,но след като сваля дюзите и ги накисна,всичко се оправя.За съжаление този път нещо не иска да пали на бензин и след като направих операцията с накисваето на дюзите.

Пробвах помпата при завъртане хвърля бензин горе в марку4етата.Дайте съвет от какво може да е,накъде да се насоча.

Благодаря предварително....

Не може всички дюзи да се запушат едновременно за да не работи двигателя, може би проблема ти е електронен или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен , но съм чувал , че кореселина уврежда гумичките в дюзите в следствие , на което започват да не разпрашават горивото (ама само съм чувал , но не съм виждал такива дюзи).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или цялата рейка

може и самата дюза слагаш маркум ,пълниш бензин,надуваш леко налягане и подаваш ток-ползвам жак от стара инсталация...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом работи на газ значи проблема е в бензина. Ако дюзите работят остава единствено налягането да не е достатъчно и да не може да впръска горивото. Или да не работят дюзите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи или помпа или дюзи,....а възможно ли е да е от горивния филтър,да е задръстен.което ме съмнява,защото все ппак пръска нещо горе в маркучето за бензин който влиза в двигатела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И филтър може да е. Всичко по горивната система гледай. А най-добре да отидеш при някой който разбира, защото така от разстояние просто си гадаем smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.