Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Засечка с YETI - РВ 6386 МТ


BOTZKO6

Recommended Posts

С фелка съм,спирам на червен светофар- от колелото на централна гара да правя ляв завой към "Хр.Ботев". Пред мен е едно Йети. дистанцията между двете коли е около 1-1.5 метра. Не знам какво прави тоя шемет в йетито но в един момент колата му взе да върви назад по инерция назад.Взех да свиркам с клаксона. Тоя спря като се опря в моята кола. тогава се усети но вместо да тръгне напред, даде пак на заден за да омаже положението още. Светна зелено и тоя се омете набързо. Мислех че ще спре като след кръстовището за да го освободим, ама уви- пича си продължи. догоних го до колкото ми позволяваше движението тоя само ми помаха от неговата кола и изчезна. а аз нямаше как да избягам от удара понеже зад мен имаше коли. номера на йетито е РВ6386МТ, сиво на цвят. ТОЧНО ТЕМЕРУТСКО СЕЛСКА РАБОТА. да уточня само че в крайна сметка на колите ни нищо нямаше но факта е гаден че тоя даже не си направи труда да слезне и да се извини само. то повече не се иска. а бях и с малкия в колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На подобна простотия бях свидетел вчера, но страничен - слава Богу. Един пич с В4 така остърга едно Меганче, което се беше кротнало на тротоара докато се разминаваше с някаква насрещно движеща се кола, че му вдлъбна калника, откърти бронята и счупи тас-а на задната му гума. А пича с Ауди-то си продължи без да спре въпреки че разклати Рено-то доста силно, слушайки на отворени прозорци чудната музика, наречена чалга. Не успях да видя номера му, че поне да го запише жената с Мегана, която гледаше втрещена от двора си, какво се случва с автомобилчето :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те простотията и селянията не ходят в гората. а в моя случай хем е и "колега" шкодаджия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

А пича с Ауди-то си продължи без да спре въпреки ...

 

Няколко пъти съм звънял на КАТ като съм видял такова нещо. Ако видиш номера си го издирват и му натрисат и бягство от произшествието, което е гаранция за взимане на книжката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

А пича с Ауди-то си продължи без да спре въпреки ...

 

Няколко пъти съм звънял на КАТ като съм видял такова нещо. Ако видиш номера си го издирват и му натрисат и бягство от произшествието, което е гаранция за взимане на книжката.

а при моя случай най-много аз да си го отнеса за "малка" дистанция, при все че йети-то е виновно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а при моя случай най-много аз да си го отнеса за "малка" дистанция, при все че йети-то е виновно

 

няма такова нещо. аз съм бил свидетел на една жена при подобен случай. предната кола даде на заден, докато двете чакаха разминаване с насрещни коли и я натресе. после като дойдоха полицаите, предната шофьорка /и двете бяха жени/ се оказа митничарка и беше много разочарована, че ченгето съвсем професионално измери 50 см отпечтък от гумата й отбелязан по пътя напред, записа моите показания и й написа акт. А най пикантното беше че митничарката се опита да ме заплашва пред полицая заради свидетелството ми, че оня я нарита / е не буквално/. Но е факт че при заден сблъсък си го отнесе предната кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

а при моя случай най-много аз да си го отнеса за "малка" дистанция, при все че йети-то е виновно

 

Няма начин! Първо той е напуснал ПТП-то. Второ има разлика когато ти удариш някого отзад (предницата ляга) и когато някой те удари на заден ход (тогава няма лягане). А ако имаш и един свидетел съвсем го е закъсал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С фелка съм,спирам на червен светофар- от колелото на централна гара да правя ляв завой към "Хр.Ботев". Пред мен е едно Йети. дистанцията между двете коли е около 1-1.5 метра. Не знам какво прави тоя шемет в йетито но в един момент колата му взе да върви назад по инерция назад.Взех да свиркам с клаксона. Тоя спря като се опря в моята кола. тогава се усети но вместо да тръгне напред, даде пак на заден за да омаже положението още. Светна зелено и тоя се омете набързо. Мислех че ще спре като след кръстовището за да го освободим, ама уви- пича си продължи. догоних го до колкото ми позволяваше движението тоя само ми помаха от неговата кола и изчезна. а аз нямаше как да избягам от удара понеже зад мен имаше коли. номера на йетито е РВ6386МТ, сиво на цвят. ТОЧНО ТЕМЕРУТСКО СЕЛСКА РАБОТА. да уточня само че в крайна сметка на колите ни нищо нямаше но факта е гаден че тоя даже не си направи труда да слезне и да се извини само. то повече не се иска. а бях и с малкия в колата

 

Според мен е трябвало да отидеш директно в РПУ на МВР, защото КАТ няма какво да направят в този случай, да ти се вземат показания и да го търсят този, за да не прави повече същото. Без значение има ли няма ли щети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се случи нещо подобно.

Видях как един от инкасо бусовете задра една паркирала кола доста мъжки с ролбара и си продължи. Написах на една бележка номера на буса и какво е станало и го оставих на предното стъкло на ударената кола. След няколко дни, когато отново посетих този адрес по служебни причини ми спукаха предна гума с нож. Дали двете неща имат общо мога само да гадая, но е кофти комбинация.

 

P.S. Трябва да кажа, че наскоро отново ми спукаха гума с нож, но този път предполагам, че целта е била докато си сменям гумата някой да ми задигне чантата с документите и парите, каквато е последната мода в София.

 

ВНИМАНИЕ: В София има схема за обиране на автомобили и то докато водача е до автомобила си.

 

Вече няколко мои познати се оплакаха, че са им откраднали чантите с документи от автомобилите, докато са сменяли гума!!! Така, че ако имате спукана гума - ПЪРВО си вземете чантата и ПОСЛЕ сменяйте гумата!

 

Дано съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

А-а-а , колега, глей сега, за Йети-та или хубаво или нищо....... smile048

Иначе влизам ти в положение, неприятно е отношението наистина, но както се казва -

може да извадиш момчето от селото, но не и селото от момчето smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.