Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Психо тест ДАИ


markosal

Recommended Posts

На второто ми явяване ме скъсаха, като причината, според това, което ми обясниха е, че не съм добър човек, доколкото разбрах. На листовките и машинката имам по над 98% верни отговори, но според отговорите на въпросите от рода: "Понякога имате ли главоболие?" се оказа, че не съм издържал изпита!

Може ли някой да ми каже дали е възможно да оспорвам това решение на така наречената психоложка, която провежда изпита? Ако това е невъзможно, като се явя трети път и отговорите на въпросите сочат, че аз вече междувременно съм станал светец - т.е. отговоря по-богоугодно - дали това не би довело у тях до съмнение, че лъжа? Изобщо, какво мога да направя, за да изкарам тоя изпит, ако не намеря начин да вляза в корупционна схема?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Напиши малко и предистория... Защо се явяваш в ДАИ за втори път на психотест - да не ти е отнета книжката заради алкохол?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За алкохол е, щом това има значение. Първия път не се оправих с машинката, но втория направих 148 от 150 възможни. Проблема обаче е, че дебеланата, на която са поверили да преценява каза, че отличните резултати на листовките и машината са без значение, след като тя преценява да не ме пусне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да обжалваш!

Третия път се явяваш в София!

Там го дават без проблем ,но те карат да изкараш няколко часа тренажор(съответно срещу заплащане).

Не разбрах от къде си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да обжалваш!

Третия път се явяваш в София!

Там го дават без проблем ,но те карат да изкараш няколко часа тренажор(съответно срещу заплащане).

Не разбрах от къде си?

Аз си записах дата за София и не разбирам кога ще е тая работа с тренажора, като ми казаха да съм там в 10 часа? Освен това какво значи дават го без проблем, като досега се сблъсках с 3 случая на скъсани на трето явяване?! Може, разбира се и да са си били за късане... На второто явяване скоростта на машинката беше постоянна и по-ниска, отколкото на първото - в тая връзка да попитам как е третия път? А относно "дали обичам маика си" - какво да правя?

От Благоевград съм. От 11 души, за които съм свидетел, мина само един и то мисля, че си беше платил под масата. От тях 4 не бяха за алкохол. А тоя, дето го пуснаха, беше с алкохол и се явяваше 4-ти път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм се явявал в София,но мой колега ходи миналата година.

На въпроса : "Обичаш ли майка си?", естествено че трябва да отговориш с положителен отговор(дори да те е зарязала още в родилното).

А относно явяването 4-ти път,аз не съм чувал за такъв!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм се явявал в София,но мой колега ходи миналата година.

На въпроса : "Обичаш ли майка си?", естествено че трябва да отговориш с положителен отговор(дори да те е зарязала още в родилното).

А относно явяването 4-ти път,аз не съм чувал за такъв!

Успех!

Ше трябва да си водя записки, че нещо не те разбирам, май! Въпросът ми не е дали обичам майка си, за да ми даваш съвет как да отговоря, към теб въпросът беше относно тренажора - кога ще е тая, като ме викат в 10часа?

А за четвърто явяване - вече си чул, нали ти казвам, та даже и си късат на общо основание!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да има четвърто, след последното явяване трябва да мине една година и пак се явяваш по същия ред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да има четвърто, след последното явяване трябва да мине една година и пак се явяваш по същия ред.

ОК, първо от втората тройка! Просто е изумително как хората взимат участие не за да помогнат с нещо, ако могат, а просто за да се насладят на собствения си глас!!! Направо съжалявам, че се опитах да получа помощ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да има четвърто, след последното явяване трябва да мине една година и пак се явяваш по същия ред.

ОК, първо от втората тройка! Просто е изумително как хората взимат участие не за да помогнат с нещо, ако могат, а просто за да се насладят на собствения си глас!!! Направо съжалявам, че се опитах да получа помощ...

Никъде не видях да пишеш защо си шофирал "почерпен" и с колко промила! Как искаш някой да ти помогне без да разбере, че наистина съжаляваш. Според мен засега така трябва да е... да късат здраво за да може тези, които са останали с книжки да си правят тънките сметки! Според мен е НЕДОПУСТИМО да седнеш зад волана пил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, наскоро промениха правилника и не се ходи в София. Явяваш се колкото пъти искаш докато го вземеш. Май цялата работа е за пари, ама да не забравяме, че и бая народ се изтрепа по пътищата. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти какво искаш, да те поздравят че си карал пил!!!!

ми сбъркал си форума...

както ти казах, (ЛС) на такива като теб, книжка не трябва да се дава!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

markosal,нещо май не можеш да разбереш или не можеш да обясниш!

Но с нерви не става!

Написал си:"А относно "дали обичам маика си" - какво да правя?"

И аз ти отговорих.

Сега разбра ли че с този тон ,няма да получиш отговор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърдитко Петко празна му торбата ... В нашия случай - заключена му темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.